Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az igazság? Fiúk? Véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság? Fiúk? Véleményezést kérnék? :D

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogy is van ez...a fiúk - nagy általánosságban - azt mondják, azok a lányok jönnek be nekik inkább, akiken van mit fogni, mégis úgy látom, nem teljesen van így...vannak lány ismerőseim, akik tiszta vékonyak (nagyon kicsit fenék, igaz hogy kerek, de tényleg kicsim vékony combok) és a pasik csak úgy forognak utánuk, míg egy kicsit húsosabb lány után nem...értitek gondolom:D szóval akkor a majdnem már vékony kategória, vagy a van mit fogni kategória jön be?
2011. szept. 3. 22:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
46%

11:52

De komoly:D

Miért?Szerinted ez már mangalica kategória?:D

Nekem ez tetszik, a vékony csajok valahogy nem jönnek be, lapos a seggük, és túl kicsi.

21f

2011. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
46%

hááááááát... :-)

de persze ez a te dolgod!

szóval van ilyen... :-) azt hittem mindenki a vékonka lányokra bukik.

lehet már gyereket szeretnél, nem? :-) hallottam, hogy azok számára fontos a nagy és gömbölyű popsi / azok szeretik simogatni a csajuk popsiját, akik babát szeretnének. szóval csak vigyázz!!!! nem egyszerű ám apának lenni, én már csak tudom... :-)

2011. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
46%

Gyereket majd kicsit később, a vékony lányokat sem vetem meg, de amiket linkeltem az nálam abszolút a legszexybb kategória, most kicsit meglepődtem mert azt hittem másoknak is tetszik, így igaz, a termékenységre utal a széles csípő, nagy segg, lehet hogy fura az ízlésem, meg nehéz ilyen csajt találni, mindegyik fogyózik:/

21f

2011. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

hát ha neked ez tetszik, mit tehetsz, nem? :-)

Nehogy má mi mondjuk meg, mit szeress. :-)

én egy kicsit túl nagynak találtam a linkelt csajok hátsóját + azt hittem, hogy az ilyen csajokat csak kényszerűségből választják a pasik, nem gondoltam, hogy valaki ezért van oda, de asszem ez tényleg izlés dolga.

a mostani csajod milyen? ilyen?

Te milyen alkat vagy egy ilyen beállítottsághoz?

Mit gondolsz arról, hogy akaratlanul is a saját testalkatunkhoz választunk párt, szóval duci a ducit, sovány a soványat?

2011. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Mostani barátnőm vékony:D

És én is vékony vagyok, azért vagyok vele mert szeretem, szép lány:)

2011. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
hát erről beszélünk, bakker. gondolom nem a lelke miatt figyeltél fel rá...
2011. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
nem, nem a lelke miatt ragadt meg rajta a szemem, de megismertem és szeretem őt azért aki, és nem a testéért, és hiába jönnek be azok a csajok akiket linkeltem még sem keresek olyat, holott az az ideálom.
2011. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
annyira jól áll egy pasinak, ha szereti a barátnőjét és ez már az eggyel ezelőtti hozzászólás után is az eszembe jutott. amúgy értem és frankón rendben van az, amit írtál. jó lehet a barátnődnek!!!
2011. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Köszi a sok hozzászólást, meg a magánbeszélgetést is ^^ ...
2011. szept. 6. 20:34
 30/30 anonim ***** válasza:
bocsánat, na :-)
2011. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!