Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az igazság? Fiúk? Véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság? Fiúk? Véleményezést kérnék? :D

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogy is van ez...a fiúk - nagy általánosságban - azt mondják, azok a lányok jönnek be nekik inkább, akiken van mit fogni, mégis úgy látom, nem teljesen van így...vannak lány ismerőseim, akik tiszta vékonyak (nagyon kicsit fenék, igaz hogy kerek, de tényleg kicsim vékony combok) és a pasik csak úgy forognak utánuk, míg egy kicsit húsosabb lány után nem...értitek gondolom:D szóval akkor a majdnem már vékony kategória, vagy a van mit fogni kategória jön be?
2011. szept. 3. 22:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Hát akit linkeltél, annak egyáltalán nem vékonyak a combjai...
2011. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Igen, rá írtam, hogy az ő alakja a teltebb...
2011. szept. 3. 22:46
 13/30 anonim ***** válasza:
45%

Nincs olyan hogy igazság, valakinek a vékonyak jönnek be, valakinek a teltebbek, nekem pl. a van mit fogni jön be, ami nem keverendő a ducival!!!

Széles csípő, nagy mell, vékony derék, vastag combok, esetleg a vádli is lehet vastagabb, hason kis felesleg maximum, tehát ilyen: [link]


[link]


Nekem az ilyen alak iszonyúan bejön, nagyon kanos leszek tőle!

Viszont ettől még a vékony lányok is tetszenek, de ők kevésbé, beleszól azért az is bőven, hogy milyen a személyisége, bár most csak a külső volt a kérdés.

21f

2011. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
-.-"
2011. szept. 3. 22:50
 15/30 anonim ***** válasza:

Legyen mibe kapaszkodni, de ne legyen duci.

Ha így hirtelem példát kéne mondanom, Beyonce ugrik be.

2011. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
igen, akár őt is felhozhattam volna példának:D
2011. szept. 3. 22:51
 17/30 anonim ***** válasza:
46%
lényeg, hogy ne legyen randa (szóval bocs)
2011. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Legyen rendben a testtömeg indexe. SE a mangalicák, se az anorexiások nem izgatnak.
2011. szept. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
46%

68%, 22:48!

Megnéztem a két linket… de most tényleg? ez most nem komoly ugye? :D

2011. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
én csak az első linket néztem meg...tökéletesen elég volt:D
2011. szept. 4. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!