Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az igazság? Fiúk? Véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság? Fiúk? Véleményezést kérnék? :D

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogy is van ez...a fiúk - nagy általánosságban - azt mondják, azok a lányok jönnek be nekik inkább, akiken van mit fogni, mégis úgy látom, nem teljesen van így...vannak lány ismerőseim, akik tiszta vékonyak (nagyon kicsit fenék, igaz hogy kerek, de tényleg kicsim vékony combok) és a pasik csak úgy forognak utánuk, míg egy kicsit húsosabb lány után nem...értitek gondolom:D szóval akkor a majdnem már vékony kategória, vagy a van mit fogni kategória jön be?
2011. szept. 3. 22:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Mindegy.
2011. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
33%
Mangalicát a piacon is kapok.
2011. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Van mit fogni-ra szavazok! A cérnametéltek nem izgatnak.
2011. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem amit te husisnak hívsz az dagadt lehet.
2011. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én is ezt tapasztalom. És akkor még a pasik mondják, hogy a nők szavai köszönőviszonyban sincsenek a tetteikkel...
2011. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

Én a vékony, alacsony lányorak bukom, bocsi.


De elhiszem, hogy több a rendes a husisabb, kevéssé szép lányok között! Sőt ez tény!!

2011. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
55%
hát legalább több hely lenne rajta ahova dughatnám..
2011. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Dehogy is, nem dagadt:) hanem olyan, akinek nem annyira nagyon vékony a combja, tehát...kb ilyesmi [link]
2011. szept. 3. 22:43
 9/30 anonim ***** válasza:
66%

Az, hogy van mit fogni, nem azt jelenti, hogy hogyha 100-an is fogják meg, akkor is van még mit fogni.


Egy lánynak legyen szép, kerek feneke. Ennyit akar a legtöbb férfi fogni.

2011. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Evele123 ***** válasza:
100%
Ha tudnál írni életkort, testmagasságot és tömeget, megmondanám nagyjából, mire számítson az illető, de nem mindegy mennyire arányos testalkatú, mennyire tüzes, mennyire van női kisugárzása...
2011. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!