Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyi igazsag lehet a feltetel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi igazsag lehet a feltetelezesemben?

Figyelt kérdés

van egy lany aki nagyon bejon ezer talalkara hivtam.

Mikor elmondtam hogy mit akarok tole azt mondta (nem most tortent) hogymost nincs ideje ilyensmire mer az iskola miatt sok a dolga.


valyon yenyleg azert mondott visza mer zsufolt az iskolaba vagy csak azer mer en 15 eves vagyok es o pedig 16 azaz en kisebb vagyok nala.


2011. júl. 6. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egy lány akar vmit tölled azt látni fogod.


ez egy olyan dolog ami "szép szóval" koptatás

2011. júl. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
Soha, egy lánynak se hidd el, hogy azért nem találkozik veled, mert sok a dolga. Ugyanis ha annyi dolga lenne, hogy nincs szabadideje még magára sem, akkor megbolondulna. Ez annyit jelent, hogy van szabad ideje, csak azt nem rád akarja pocsékolni. Szóval lépj tovább!
2011. júl. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de ha ecer nekem o tetszik es nem mas??
2011. júl. 6. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!