Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket is irritál ha 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PÁL/INKA kérdése:

Fiúk, titeket is irritál ha 1 lány azt mondja rátok hogy cukik vagytok?

Figyelt kérdés
Mert én abban azt látom hogy nem férfiként tekint rám hanem csak barátnak tud elképzelni és egyébként is én nem cuki akarok lenni hanem erőt sugárzó férfi.
2011. aug. 26. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ugye ? :S
2011. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
pontosan!
2011. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok ugyan, de a helyedben idegesítene. Sose mondok ilyet egy fiúknak. Cuki a macskám, a hörcsögöm meg a kutyám, de a pasim nem..
2011. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
és msot ha megkérdezel arra vágysz hogy azt mondja hogy : micsoda sükár legííny vagy . vagy pedig hogy hmm sugárzik belőled az erő ?!
2011. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
légy bunkó és nem fognak cukizgatni, édibédizni, aranyosozni!
2011. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Inkog Nito ***** válasza:
engem is zavar :D
2011. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*d bocsi nem tudok írni . : D amúgy én sose mondom azt . : d nem is használom ezt a szót pedig lány vagyok :$
2011. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ó Az ilyen lányoktól én is irtózok cuki a hisztizés na ettől teljesen ki készülök!
2011. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel. Egyébként általában mindenkivel bunkó módjára viselkedem vagyis inkább szarkasztikus vagyok de így is mikor véletlenül teszek valami kedveset 1 lánnyal az azonnal azt mondja hogy de cuki vagy. Engem meg ettől kiráz a hideg. Mi legalább is én sem szoktam azt mondani 1 lánynak hogy milyen nagyok és szépek az izmaid.
2011. aug. 26. 20:24
 10/15 anonim ***** válasza:

'légy bunkó és nem fognak cukizgatni, édibédizni, aranyosozni!'


Igazad van, 10 lányból 8nak ez jön be.TAPASZTALAT!!

2011. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!