Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy leélni egy életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy leélni egy életet hogy valaki még csak nem is csókolózott?

Figyelt kérdés
Mármint, attól hogy én ronda vagyok nem kell ronda és igénytelen pasival összejönnöm akinek nem jut nálam jobb nem igaz? Akkor inkább "forever alone".
2011. aug. 20. 01:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A csunyasag relativ fogalom es tenyleg mindenki talalhat maganak part!


Az en osztalyomban volt egy lany, aki finoman szolva nem volt az a klasszikus szepseg (nem bunkosagbol irom, de komolyan mondom, hasonlitott Zambo Jimmyre, azzal a kulonbseggel, hogy Jimmynek nagyobb mellei voltak...) es amennyire en tudom, komoly es boldog parkapcsolatban el, sot talan mar el is jegyeztek!


De hogy a konkret kerdesre is valaszoljak: persze, hogy le lehet elni ugy egy eletet, rengeteg modon le lehet elni egy eletet!

Csak felteszem, nem vagy aszexualis, ezert hianyozna az eletedbol a parkapcsolat, folyamatos hianyerzeted lenne, ami pedig frusztraciokhoz, szorongashoz, depressziohoz vezethet... arra meg kinek van szuksege?!

2011. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Állítólag Susan Boyle sem csókolózott még, szóval ja.
2011. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
énis kérek privi fotót :$$
2011. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
kevin.szente@gmail.com
2011. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Tessék, vagy 20-an elkérték a képedet, közülük csak van egy, akinek bejössz :D
2011. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Küldenél nekem is? Nem is biztos az, hogy olyan "ronda" vagy! Vagy ha mégis, tutira találunk rá megoldást! És nem élek vissza vele, biztosíthatlak.
2011. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kíváncsi lettem rád. Írj!
2011. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!