Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy leélni egy életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy leélni egy életet hogy valaki még csak nem is csókolózott?

Figyelt kérdés
Mármint, attól hogy én ronda vagyok nem kell ronda és igénytelen pasival összejönnöm akinek nem jut nálam jobb nem igaz? Akkor inkább "forever alone".
2011. aug. 20. 01:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Egy ronda fejűnek is lehet bomba teste,ha sportol,meg ért a kajáláshoz.

Ha meg van lóvéd,akkor az arcon itt-ott simán tud javítani a plasztikai sebész.

Persze aki lusta,korlátolt,tájékozatlan és csak sajnálja önmagát az megreked.

2011. aug. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
kor ?
2011. aug. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Haha :/ 16 vagyok, igényes, ápolt, jól öltözködöm, vékony a testalkatom, azzal nem tudok mit kezdeni. Nincs "változtass", nem tudok ennél többet adni magamra.
2011. aug. 20. 02:03
 4/27 anonim ***** válasza:

annyira ronda már csak nem lehetsz...

tegyél fel magadról 1 képet ide és elmondom a véleményem h szerintem min változtass vagy ha ide nem akk küldj priviben

2011. aug. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem sem lehetsz annyira ronda, de biztosat tényleg csak kép után tudnék mondani.


Én személy szerint a vékony, alacsony lányokat szeretem.

2011. aug. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Inkább ide, mert engem is érdekel.
2011. aug. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
jaja am én 14 vagyok és még énse csókoloztam : ) ..
2011. aug. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 mogyorósmákosrétes ***** válasza:
a csókolózás elég undi tud lenni ha csíra a gyerek... lehet jobban jársz... amúgy én is csúnya vagyok csak nekem van párom :P
2011. aug. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Csak a fejemről van egy elcseszett másfél éves kép, csak a hajam sötétebb meg hosszabb. Kerülöm a fényképezőt de ha igény van rá és mindenféle hátsó szándék nélkül, normálisan tudtok véleményt mondani akkor küldök privátban :D Semmiféle uglypeople.com oldalra nem kell beküldeni köszönöm .
2011. aug. 20. 02:10
 10/27 anonim ***** válasza:
nekem küldheted tényleg nem küldöm sehova csak leírom az őszinte véleményem
2011. aug. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!