Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy leélni egy életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy leélni egy életet hogy valaki még csak nem is csókolózott?

Figyelt kérdés
Mármint, attól hogy én ronda vagyok nem kell ronda és igénytelen pasival összejönnöm akinek nem jut nálam jobb nem igaz? Akkor inkább "forever alone".
2011. aug. 20. 01:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
küldd nekem is
2011. aug. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
nekem is nyugodtan elküldheted, nem élek vele vissza ígérem, már csak azért sem, mert én sem vagyok magammal megelégedve külsőm alapján és sokszor csúfoltak is már sajnos emiatt :s
2011. aug. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
nekem is küldheted bár lehet én rondább vagyok .. :(
2011. aug. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 mogyorósmákosrétes ***** válasza:
nekem is elküldheted. külalakomból adódóan profi vagyok a hogy-kell-egy-kicsit-sminkelni-hogy-klasszul-nézzek-ki? kérdésben.:) am meg érdekel, tényleg. és én se rakom fel sehova. de csak akkor küldd, ha őszinte véleményt vársz. bár bizti vagyok benne, h nem vagy csúnya...:)
2011. aug. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetnél, bár én szép vagyok, de talán tudnék segíteni.. 16f
2011. aug. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

menj apácának


amúgy a mi osztályunkból a legcsúnyácskább lány ment először férjhez, azóta is boldog házasságban él a férjével 15 éve...míg más 1-4 gyerekkel már elvált, pedig némelyik modellkedett is ;)

2011. aug. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%
Én nem küldenék senkinek képet, mert biztos, hogy a neten látnám vissza...
2011. aug. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

16 évesen nem kell ezen aggódnod hogy nem csókolóztál még senkivel. Ne félj, előbb utóbb biztos lesz olyan pasi akinek kellesz majd és ő is bejön neked. Ha vékony vagy akkor tuti semmi semmi baj nincs veled :)

Ellentétben nekem már van mit aggódnom, 27 éves csúnya mackós férfi vagyok, szóval én már nem valószínű hogy bárkivel csókolózhatok...

2011. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Sajnos egy ronda lány se éri be ronda pasival, nemcsak te vagy ilyen. Ezért leszek én is mindig magányos.
2011. aug. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz képet ;)

Ja és a kommentom még a "rondasághoz" az.. hogy sok lány azt hiszi magáról hogy csúnya pedig nem :) Nézz után a divatnak.. Ha nagyon pattanásos az arc bőrödre olyan lemosot :) Ha szemüveges vagy akk contact lencse .. Fodrász.. Szemöldök kiszedés !! :) Az alap bisztos meg van .. Csak ápolni kell.. írj privit és adok tanácsokat !! én is adok képet ha akarod :) írj!!

2011. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!