Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerdezzem meg tőle ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerdezzem meg tőle ezek utan?

Figyelt kérdés

van egy nagyon jo fiubaratom.

csak az a problema,h mult heten egy kisebb fesztivalon ittam picit.(tudom hulye vagyok) és sajnos olyanokat beszeltem neki,h tetszem e neki,tudna e belem szerelmes lenni -persze mindre igent mondott-de lehet csak h ne bantson meg,vagy olyan allapotba ne kezdjek sirni:D... na es utana meg unokatesojanak is beszeltem,h hozzon minket ossze,mert szeretem,meg ilyenek,ő meg csak mosolygott,vagy valami. ő jozan volt. nem volt ugy nagyon zavarba,mert mint mondom ,jo haverok vagyunk.

most az a problema,hogy nem beszeltem vele azota,mert ugy volt,h en elmentem többiekkel valamerre,aztan ő szolt,h megy mar haza ,mert almos. mondtam maradjon,de mondta,h mar nincs kedve...

nem valtunk el haraggal,semmi ilyesmi...

szoval arrol van szo,h talan ha picit is jobban szeretem mint baratot,akk ez lassan elfog mulni,szerintem ez egy fellangolas csak. nem is szeretnem ilyennel tönkretenni a baratsagunkat....

es a lenyeg: el akarom vinni magammal ilyen hazibuli szerusegre. eddig is jartunk igy össz-vissz,csak nem tudom,h lehet,h ő azthiszi,h total belezugtam. es azert hivnam. pedig en csak azt szeretnem,h jöjjön el velem,mint haverkent. mint maskor is ha összefutottunk. hogy mondjam teloba,talan igy?:D :

hell xy....na mivan kipihentem magad multkor ota?:D arra gondoltam h eljöhetnel velem a ... bulijaba,ha van kedved. mert nem szeretnek egyedul menni...

amugy tök jofej srac,nem venne szerintem nyomulasnak,szerintem sejti is h a pia miatt beszeltem ilyeneket...



de megis,mivan ha az unokatesoja veszi fel? őneki meg olyanokat mondtam,h fu marha jokepu a xy ,nemis tudtam eddig,tisztara szexo,meg ilyeket. megh hogy vele el tudnam kepzelni az eletem. meg h feltem,h valaha is beleszeretek.....



jaaaj,barcsak visszafordithanam az idot:((

16l


2011. aug. 17. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért a hangsúlyozásból meg a metakommunikációból valószínűleg tudta, hogy mennyire komoly a dolog, főleg, ha még józan is volt. Esélyes, hogy még nálad is jobban tudja.


Nyugodtan csinálj mindent úgy tovább, ahogy azelőtt. Nem történt semmi.

2011. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

remelem igy van,csak az egyik felelmem,h akkor hivom mikor kint van valahol a többiekkel,mert valoszinu,h ők is hallottak ahogy unokatesojanak szövegelek.

jaj a masik ,ami meg rosszabb,h lehet h unokatesoja veszi fel telot,mert neha nala szokott lenni. olyanok mitn a tesok ( az unokatesoja lany,2evvel idősebb)

2011. aug. 17. 22:33
 3/3 anonim válasza:
jól megcsináltad ,ám ha tényleg olyan rendes srác mint mondod akk egyszerűen magyarázd el neki biztos megérti én megérteném ebben a helyzetben és több mint valószinű ő is megfogja(de ne hagyj ki semmit a magyarázatból mert ha olyat hall amit te nem mondtál el neki talán csak kifogásként fog rá gondolni )
2011. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!