Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg tőle?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel találkozgattam.. 3. talin nem jelent meg.. csak késöbb vettem észre, h fészen írt egy levelet h elhúzdik a dolga..nemtud jönni. amikor hazaértem leoltottam picit:S utánna kiírta h neharagudjak... de mivel nem ragáltam rá semmit kitörölte a post-ot. msn en meg nem ír rám. h írjak rá hogy akkor most mi van? miért nem beszélgetünk? vagy miért nem beszéljük meg a dolgot?


16.L


2010. okt. 9. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy vélem,ő meg akarta beszélni.Te húztad fel az orrod és nem reagáltál,ezek után minimum,hogy bocsika fiúka.Nagyon helyesen reagálta le a dolgot a pasi,ezek után ha akarsz tőle valamit neked kell lépned.
2010. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hátt..írjál rá hogy nem ugy gondoltad és hogy facen csak későn vetted észre az üzenetet,és hogy szeretnéd vele ezt az egészet megbeszélni.*-*és mindenképpen kérj bocsánatot hogy így nekiugrottál.:o nemvolt szándékos és hogy nem akartad.mondd meg neki hogy nincs harag,és ő se haragudjon amiért egy "picit leoltottad".ennyi az egész.*-*

potoljátok be a kihagyott talit és megoldodik minden szerintem:)

soksikert*-*

2010. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is most már neked kel lépned. Ő meg tette, amit meg kellett tennie, de te nem bocsátottál meg. Akkor minimum, hogy ráírsz, és mondod neki, hogy bocsi, hogy túlreagáltam, meg ehhez hasonlók.:) Sok szerencsét:)
2010. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!