Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szóval, van a városunkban egy ilyen kalandpark-féleség, és múltkor elmentünk oda néhány barátnőmmel. Volt ott 3 pasi, akik ugye ott dolgoznak. Én a végére elfáradtam, és amíg a többiek még másztak, addig én elkezdtem beszélgetni az egyik sráccal, aki ott volt és szólt, hogy mindjárt zárnak. Szóval eléggé szimpatikus a srác. Nem kezelt gyerekként annak ellenére, hogy csak 15 éves vagyok, és tényleg eléggé jól elbeszélgettünk, aztán később mikor menni készültünk viccelődtünk, meg ilyesmi.

Pár nappal ez után, a közelben voltunk néhány barátommal, és oda mentem, ahol ők vannak az egyik barátnőmmel. (azzal az ürüggyel, hogy van e gyufájuk, épp sütögettünk)


Szóval pont ott volt ez a srác, és épp zártak be, és elkezdtünk vele dumálni (vagyis inkább én, a barátnőm alig beszélt). De úgy beszélgettünk, mintha régi jó barátok lennénk, vagy nem is tudom. (meg volt néhány perverz beszólás is) aztán az egyik munkatársa el köszönt tőle,hogy : na szevasz, Ádi. én meg mondtam, hogy na már a nevedet is tudom, és kérdeztem, hogy mi a teljes neve. megmondta, de mondta, hogy úgyis el fogom felejteni. én meg mondtam, hogy nem, majd bejelölöm facebookon.(ő a keresztnevemet se tudta ekkor)


másnap este eszembe jutott a srác, és megkerestem facen, meg be is jelöltem, és mivel nem tudta a nevemet, írtam neki egy rövid kis üzenetet, ami kb így nézett ki: még hogy elfelejtettem a nevedet. egy ilyen jóarc bácsit nehezen felejt el az ember.


- azért jó arc bácsi, mert szívattam azzal, hogy már öreg, és ezért bácsi-


aztán láttam, hogy ő meg olyanokat írt, hogy tudja, hogy nem szabadna ilyenket írni, de ő is nagyon jó arcnak tart, és reméli, hogy mihamarabb látni fog, vagy legalább facen beszélünk. meg hogy nagyon kár, hogy e pillanatban nem tud velem beszélgetni. erre egy óráva később írta megint, hogy örül, hogy megismerhetett, és reméli, hogy lát majd még, és tudja, hogy ezt már leírta.


na most, a csávó már 28 éves, én meg 15 (LÁNY) szóval ne higyjétek azt, hogy össze akarok majd vele jönni, vagy ilyesmi, amúgy is van barátom. csak érdekel, hogy most ez mi? haverkodni akar, vagy tetszem neki( kétlem, de ki tudja)?

általában kiigazodok az embereken, még a pasikon is, de ez valahogy fura helyzet. tényleg nem tudom ezt most mire vélni.


2011. aug. 14. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak elütötte az idejét.
2011. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés...abban a korban, amiben ő van 15 éves lánykáktól már nem sokat akar, úgy tekint rájuk, mint amik is: gyereknek. Szerintem vigyázz a " bácsival " , mert nincs kizárva, h mondjuk le akar fektetni.
2011. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Adtál egy csomó pozitív jelet felé. Alap hogy így reagál. Ráadásul ha tudtatok együtt nevetni akkor az még durvább mert megvan az azonos hullámhossz(nem kor kérdése) Ilyen Ha ez velem történt volna, én azt gondolnám hogy jó eséllyel

pályázhatnék a kis testedre.Persze "tudom hogy nem szabad".


34f

2011. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!