Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha egy férfi egyszer jófej, máskor meg rettentően szexista meg lekezelő?

Figyelt kérdés

Olyan nővel, aki tetszik neki és elvileg kedveli.

Négyszemközt viszont mindig normális.


ma 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Taoasztalataim szerint mindig a legrosszabb viselkedés a valós.
ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig úgy viselkedik ahogy a környezete megkívánja, ez nem jó "férfi" tulajdonság, kétszínű.
ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de nem is érdekelne ha lekezelő és szexista lenne velem szemben.
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem meri felvállalni mások előtt a saját érzéseit, inkább úgy viselkedik ahogy a falka "megköveteli". Ezért bunkó mások előtt, nehogy gyengének, vagy ahogy manapság divatos simpnek tartsák. Isten mentse attól hogy mások úgy gondoljanak rá, mint egy férfire, amelyik tiszteli a nőt, aki bejön neki. Juj hát az milyenmá'. A szexista megnyilvánulás az ő bástyája, ami megvédi.
ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy mások előtt nem meri kimutatni az érzéseit.


Mindenesetre az ilyesmi az én szememben nem pozitívum.

ma 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, amit az #1. A lekezelő, szexista stílus négyszemközt is azonnal előjönne az első viták, véleményeltérések alkalmával.
ma 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!