Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy roma fiú elnézné azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy roma fiú elnézné azt vajon hogy eltitkoltam előle hogy több fiúhoz is közöm volt a múltban akiket ismer?

Figyelt kérdés

Harommal sajnos.

Az egyikkel csok volt egyszer talalkoztunk, a masodik kihasznalt engem, a harmadikkal csak irasban beszelgettem de sajnos a xanax miatt nagyon csunya vege lett, le is ku**zott a fiu engem nem birtam elfogadni hogy nem akar engem napi 4 db 1 mg-os xanaxot szedtem. Nem voltam onmagam. Tobb fiu is azt beszelte rolam maguk kozott hogy en zaklatom oket. Olyan voltam mint egy zombi.

Ha ezeket megtudna nem tudom mi lenne.

Egy rongynak ereznem magam.

Ugy erzem szeret engem, de nem tudom a szemebe tudnek e nezni ezek utan.


tegnap 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged akkor inkább sajnálni fog, ha pedig nem repülsz, de akkor nem kár érte.
tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" 4 db 1 mg-os xanaxot szedtem."


EZ inkább csak ront a helyzeten.

tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Titkolózásra soha nem lehet ép kapcsolatot építeni.
tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!