Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gyors kicsit a tempó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gyors kicsit a tempó?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap előtt kezdtem el beszélgetni egy kedves, szimpatikus lánnyal.Ő 19 éves én 20 vagyok.Nagyon hamar megtaláltuk a közös hangot ami tök jó, de már most elmondtunk egymásnak mindent magunkról sőt már talizni akar 2 nap beszélgetés után, meg arról beszél, hogy hogyan szeretne velem csókolózni stb...Nem gyors ez a tempó szerintetek?Mert szerintem az.
tegnap 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Hát akkor nem sok minden történt veletek eddigi életetek során.

Ez azért jó mert ha netán össze fogtok veszni akkor lesz mit egymás fejéhez vágni amit éppen gyengeségnek vagy hibának véltek.

tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó nem mindent bocsánat kicsit tuloztam de ennyi infót kb 2 hét alatt szokták megtudni egymásról egy kapcsolatban.
tegnap 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
A tempó kettőtöktől függ. Ha neked ez gyors, akkor szólj neki, de amúgy szerintem semmi meglepő nincs abban, hogy valaki inkább személyesen akar ismerkedni a net helyett.
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
FUrcsa. MOst vagy mindenkivel ilyen, aki valamelyest tetszik neki, vagy csak veled. Menj el, aztán sok minden kiderül. Hallgass a megérzéseidre is.
tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát 2 nap után már "belédesett" ami intő jel.
tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már 2 nap után azt irja, hogy csókolózna veled? és neked ez nem redflag?
tegnap 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!