Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Örültök, hogy Ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örültök, hogy Ti nem menstruáltok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 21:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

LOL:D Azért ezen a borotváson kiégek, komolyan mondom.

A férfiaktól annyit várnak el, hogy az arcukon leszedjék a szőrt. Esetleg hónalj, és néhány csaj már a fazont is.

De ha véletlen elfelejted, vagy nincs kedved, max a bnőd szól rád, hogy"szívem, szúrsz, borotválkozz meg kérlek".


És a nőknek? Szőrteleníteni kell a lábuk, a hónaljuk, bikinivonalat minimum, de a mai világban már a teljes nemi szerv is alap, plusz ha vki a szőrösebb fajtából való, akkor a kezét...

Emellé jön a szemöldök, és egyeseknek a bajusz is.

Mi van, ha nem csinálja meg? Utcára ki sem mehet, mert kb. leköpik....


Szóval ez ritka idétlen érv, komolyan:D

2011. aug. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
52%
inkább lennék lezbi lány, mint kocka fiú
2011. aug. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

"Menstruáció helyett basszuk a pénzt a borotvára meg a borotvahabra :D"


Beszélj a magad nevében. Én nullásgéppel szedem le, így megmarad a borosta, ami menő.

F.szom se fog több ezret kib.szni pengére, ami elkopik.

2011. aug. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
csak annyit tudok hozzá tenni, hogy amilyen szerencsétlen vagyok én nem túl kellemesen élem meg a menstruációt. úgy görcsölök, hogy kb összesek és nem mindig van nálam gyógyszer, vagy pénz rá.. gyógyszert mondjuk csak akkor szoktam bevenni amikor már tényleg nagyon kibírhatatlan, de az a gáz, hogy fél órát kell várni, hogy valamennyire hasson.
2011. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan épeszű ember aki ne örülne, hogy nem kell menstruálnia! :D

Én inkább borotválkoznék, mint ájulnék el a fájdalomtól... Szőrtelenítenem úgyis kell, és az is fájdalmas, mert ha borotvával csinálnám, csak rátennék egy lapáttal... pechemre nekem mindenhonnan kvasok szőröm nő, amit mindenhonnan epilátorral vagy gyantával leszedni egyfelől baromi hosszú folyamat másrészt fájdalmas...

A pasik meg sírnak, mert tíz percet borotválkozniuk kell. Na ott szoktam elküldeni őket a picsbe, ha borostásan jönnek randira, mert nem volt idejük, de ha én nem áldozok rá 2 órát az életemből hogy szőrtelen legyek akkor egy undorító bányarém vagyok... -.- Elképesztően kiakasztó szerintem... :D

2011. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

"A borotválkozás sem egy férfi álom egész életen keresztül."

Én szőrtelenítő krémet használtam, már nem nő annyira.

2011. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon örülnek... Én nő vagyok és viselem a következményeit. Szőr nekem is nő szóval ezzel nem lehet érvelni úgy gondolom :D
2011. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Jobb kérdésed sincsen?!
2011. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, de voltak már vesegörcseim, tudom hogy nem ugyanaz, de az valami iszonyú, ha olyan a menstruáció, akkor örülök, hogy nincs benne részem, és minden tiszteletem a csajoké.
2011. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
44%

Én nem vagyok fiú,de ha az lennék,örülnék,hogy

nem kell menstruálnom!!!

Látjátok,a nőknek mindig nehezebb!!!

Előttem már írták mi mindent kell tennünk,

hogy ne köpjenek le az utcán és hasonlók!!!


A férfiaknak menstruálni sem kell,szűlni sem,csak verni

a .... egésznap!!! (tisztelet a kivételnek,ne vegyétek magatokra)

2011. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!