Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindent elsietni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindent elsietni, a mai fiatalok nem gondolkodnak?

Figyelt kérdés
Miért kell "pasi" egy 14 éves kislánynak és miért kell "csaj" egy fiúgyermeknek? Szeretni csak úgy lehet ha ismered azt a másikat és nem a saját magad képére formázod, hanem elfogadod és ŐT szereted MAGÁÉRT. Ehhez persze jól kell tudni párt választani, ami nálam annyit tesz, hogy nagyvonalakban egyezik az értékrend az értékítélet, célok. Ez azonban csak úgy "kereshető" ha az ember már legalább saját magával tisztában van és van egy erős énképe. Amíg ez nincs meg, (márpedig egy 14 évesnek nincs ilyen)addig én nem látom értelmét. Ezzel most nem arra utalok, hogy a "nagy ő"-ig ne álljon szóba senkivel, mert az már a másik véglet, hisz tapasztalatra is szükség van, de akkor azt felelősen, gondolkodva tegyék. Persze egy mostani "trendy" tizenévesnek van MP4 meg hifi, "okos" telefon, de biztos, hogy valóban ezekre van szükség? Ezek hasznosak persze, de kétlem, hogy egy 30 éves érzelmileg ostoba, kiszolgáltatott ember azt mondaná "egy új plazma tv, most kisegítene a bajból". A szülők, miért nem beszélgetnek gyermekükkel, miért nem segítenek nekik a jó, értékes párválasztásban? Nekik vajon megtanították? (Ismerem a keresőt, volt már HASONLÓ kérdés, magam is tudom)
2009. ápr. 12. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert sz*r az élet ezzel megválaszoltam mindent :P a kit érdekel és a lesz*rom csak jó legyen gondolkodás mód van fölényben :)
2011. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Visszagondolva az én énképem 13 éves korom környékén kezdett kialakulni. És 19-20 éves koromra lett stabil (az nem mondom, hogy befejeződött, mert változunk ,de az alapok igen ekkor maradtak meg)


Én mondjuk 20 évesen ismertem meg a párom, de nem bánom, mert jól választottam. Pont hozzám való az a férfi aki a társam lett.


Én mikor 14 voltam azt mondtam a mamám ,hogy mostmár hamarost felnősz ,úgyhogy élvezzem ki, hogy még gyerek lehetek. És így is lett. Hallgattam a mamára, mert ő bölcs és sose adott rossz tippet. Szép teljes gyermek korom volt. Mikor eljött az idő, elekzdtem érni és megkomolyodni. A gyerekkorból pedig egy átmenet vezetett a felnőtt életbe. És én így érzem magam teljesnek.


Azt sem mondom, hogy valaki 20 év keressen párt .Nekem Így alakult. Nem akartam odavetni magam a party csürhének, mert annál többre tartottam magam. De azért túlzásnak érzem ,hogy valaki tul. képp a babát falloszra cseréli.

2011. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdésed költői, nem is kell rá válasz, és a probléma is ezerszer bonyolultabb.


Én mindent a történelmi múltra, a nemzeti öntudat megalázására és az amerikai kultúra világszennyező hatásának a számlájára írnék!

2011. okt. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!