Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem apakomlexus, de akkor mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem apakomlexus, de akkor mi?

Figyelt kérdés

Fiatalkorú lány vagyok, akinek tökéletes apukája van.Minden téren!Nagyon szeretjük egymást, és soha nem volt gondunk(verés...).A családi háttér is normális, nem lehetett/lehet panaszom semmire.Erősen voltam fogva, fegyelmezve bizonyos témákban.Egyszóval nagyszerű gyerekkorom volt!

De mégis az idősebb férfiak vonzanak, amit nem értek miért.25-30+ pasik tetszenek!A saját korosztályom 14-17 egyátalán nem izgat, valahogy nem nézek rájuk úgy mint egy férfire.Ez már 2 éve tart.Nem zavarna, csak érdekel hogy mi állhat a háttérben, mitől lehet ez.

Ha valami kérdésetek van, mert nem tiszta, akkor nyugodtan:)

Köszönöm!


2011. aug. 10. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem feltétlen apakomlexus lehet h csak szimplán érettebb vagy a korodnál azért jönnek be a nálad jóval idősebb férfiak
2011. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Háát figyelj szeddtél aladtót mert ha igen akkor megvan a válasz!
2011. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert a fiatal fiúk többsége nyámnyila p.cs, csak azzal vannak elfoglalva, hogy a lányoknak csak a külső számít, meg a nagy f.sz. Vannak azért normálisak is köztük, csak a sok nyavalygós hülye miatt róluk is azt hiszed, hogy ilyenek... valószínűleg ez nem tudatos benned. Én megértelek egyébként, nekem is jobban tetszenek a pár évvel idősebbek. Bár én 20 vagyok, szóval 14-17 évessel már sosem fogok kezdeni. :D
2011. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ebben a korosztályban (14-17) a lányoknak a többsége így van

A 25+-os férfik jönnek be nekik

2011. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez minek a hatására kezdődött el? valami csak történt h hirtelen a 30+ férfiak tetszettek meg...
2011. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mióta érdekelnek a fiúk(12,5 éves korom óta), nem tetszett korombeli.Addig meg nem érdekeltek, szóval nem is néztem rájuk úgy.Az első pasi is akiért oda voltam 36 volt akkor, amikor észrevettem úgy(3 év ismeretség után).Volt 43, 40 éves is:/

Simán az apám lehetne mindegyik, főleg hogy a 43 évesnek a fiával egy évfolyamon vagyok.

Ezeket a férfiakat ne úgy képzeljétek el hogy Johnny Depp meg ilyenek tetszenek, hanem "elérhető" pasik között nézelődök.Remélem értitek mit akarok ezzel.Szóval beszélő viszonyban vagyok mindegyikkel, sőt az egyikőjüket barátnak is mondhatom(jobban elbeszélgetek, hülyéskedek idősebb pasikkal, főleg vele).

Ha sétálok az utcán akkoris idősebbeken akad meg a szemem, de olyanokon akiken tényleg látszik hogy korban nem hozzám való:S

A legfiatalabb aki tetszett 23 volt, ami nagyon is jó lenne, csak van barátnője...

Nagyon rossz érzés hogy akik nekem nagyon bejönnek lepattintanának, miközben a kortársaimnak már 1 éves kapcsolatuk is volt.

2011. aug. 11. 09:45
 7/12 anonim ***** válasza:
hát én 17 éves vagyok és szintén a 20 év feletti fiú jönnek be. nem volt soha velem egykorú barátom, jobban vonzanak az éretttebb pasik.
2011. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

segíteni nem tudok, de 34 éves pasiként elmesélem hol a gubanc.


nekem is tetszik 18 éves leányzó, nagyos kis édes, de éppen a korkülönbség miatt nem tudok rá potenciális barátnőként nézni. lehet, hogy ha volna esélyem vele intim kapcsolatra, akkor 2 dolgot tehetek. kihasználom a helyzetet, ami neki rossz lenne, vagy nekem lesz rossz, hogy nem használom ki a helyzetet, megmagyarázva azzal, hogy úgysem lehet köztünk hosszabbra nyúló konmoly kapcsolat. ha az utóbbiról még tájékoztatom is, hogy ezért nem lépek vele intim kapcsolatra az viszont 22-es csapdája, mert lehet, hogy e hozzáállástól méginkább megtetszenék neki.....

2011. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 IQnindzsa ***** válasza:

Ez nem apakomlexus szerintem sem. Talán egy kicsit az szokatlan ,hogy ennyivel idősebbek tetszenek. De amúgy ez rendben van. Az ne zavarjon ,hogy a kortársaidnak mennyi és milyen hosszú kapcsolata volt. Te csak arra figyelj ,hogy megtaláld a hozzád illőt.

Azt ,hogy a saját korosztályod miért nem jön be csak tippelni tudom... De abban szinte egészen biztos vagyok ,hogy az idősebbeknek mi a vonzereje. Magabiztosak, erőt sugároznak, intelligensek és a tapasztalatuk is sugárzik minden megnyilvánulásból. Valamilyen ösztöni szinten ez iszonyú vonzó dolog a lányok számára. Ezt ha szembeállítjuk azokkal a 14-17 éves kis csipásokkal akkor nem csoda ha a mi korosztályunkhoz vonzódsz. 36/F

2011. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Utolsónak meg: tényleg az lehet a kulcsa mindennek, ezt belátom.

Már az írás stílusa is más egy Veled egyidősnek, mint az én korosztályomnak.És ez is pozitív, vonzó dolog.

Én elfogadtam magamat, a környezetem meg...aki szeret, úgy szeret ahogy vagyok.

És mégegyszer köszönöm!

2011. aug. 13. 21:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!