Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skate girl kérdése:

Tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk! Nektek milyen érzés az, hogy szerelmes vagy egy lányba/fiúba, de az még a híredet sem hallotta, és még ha egyszer össze is jönne valamilyen úton módon, akkor a legjobb barátod/barátnőd cirkuszolna azért mert neki is ő tetszik? és csak arra az egy barátodra számíthatsz igazán, mármint suliban. a többi le sem szar. meg amúgyis mit csináljak hogy az a fiú észrevegyen? már mident megpróbáltam, sőt a stílusomat is megváltoztattam az ő kedvéért. (mondjuk nekem bejön az a stílus). de mit tegyek még?
2011. aug. 10. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha leszólítanád?
2011. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj oda, mutatkozz be, beszélgess vele
2011. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova. Tudom, hogy félsz, de hidd el menni fog. Ha nemet mond, akkor sem dőlt össze a világ, mert még akkor is van esély. Ha az sincs, akkor még ezer ilyen ember lesz az életedben. Próba szerencse, ha nem csinálod, akkor örökre bánni fogod, hogy meg sem próbáltad.
2011. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is volt egy ehhez hasonló szerelmem. végül megegyeztünk a barátnőmmel, hogy a barátságunk sokkal fontosabb minthogy hajba kapjunk egy olyan srácon aki valószínűleg 2 hét múlva már nem is fog bejönni egyikünknek sem.

Szerintem gondolkodj azon, hogy melyikőjük a fontosabb.

Sok sikert!

2011. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!