Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár tanácsot tudtok adni? :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár tanácsot tudtok adni? :$

Figyelt kérdés

szűz vagyok.

barátommal hamarosan megtörténik az első :$

mire figyeljek oda közben? mit ne csináljak? :$


2011. febr. 28. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát mert azt szeretem
2011. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lackaaa válasza:
csapd fel neki 2 ujjad
2011. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mindig nyálazd meg a kukiját, mikor vered neki

extra tanács nem 1. vagy 2. alkalomra, de sokan bírják és imádják a golyócskák nyalogatását :D

2011. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát te sem kaptál túl értelmes válaszokat (tisztelet a kivételnek). Szerintem csak hagyd, hogy megtörténjen. Gondolom a pettingen túl vagytok már, most is kezdjétek azzal, aztán menjetek tovább. Misszionáriust tudom ajánlani, nekem nem fájt, nem véreztem, szóval nem kell kötelezően szenvedni az első alatt. Fura érzés lesz, de ennek ellenére csodálatos:) A legfontosabb, hogy védekezzetek. Szerintem megkérheted, hogy most a gumit húzza fel ő, aztán majd te is "begyakorlod", bár nem nehéz:) Egyelőre most, hogy első alkalom, szerintem elég, ha misszionáriusba csináljátok, ott meg nem sok mindent tudsz elrontani, néha körözz a csípőddel, kulcsold át a derekát a lábaddal, ha szeretnéd.

Mióta vagytok együtt? Hány éves a fiú? Te hány éves vagy? A barátod még szűz?

2011. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen az értelmes választ !! :)


hát 1hónap 2héte vagyunk együtt

én 15,ő 21 :) és nem szűz..:)

2011. márc. 1. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell aggódni, hagyd hogy ő csinálja, te meg élvezd:) Biztos vigyázni fog rád, de szólj ha fáj, ha lassabban stb. Sok "sikert" :)
2011. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszii :) aranyos vagy :)
2011. márc. 1. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!