Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd elmenni a kedvem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elmenni a kedvem a próbálkozásoktól. Tudtok adni tanácsot? 16F

Figyelt kérdés
Elegem van... Sose volt barátnőm, pedig töretlenül küzdök érte 14 éves korom óta. :P Úgy bánt hogy még nem jött össze, de tényleg. :( Már az összes fiú osztálytársam smárolt már, 4-nek most is van csaja. Elegem van abból, hogy minden próbálkozásom kihül, vagy direkt nehéz prédának adja magát a csaj, ami marhára megnehezíti a dolgom mert tapasztalatlan vagyok. :P Más tininek csak "összejön" meg "jön az magától", nekem meg semmi. Már léptem kb 5-6 lánynál, de mindig visszautasítanak, vagy csak a barátom akar lenni. Tökre elszomorít a dolog, de komolyan. :P Feladjam?
2010. márc. 11. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Hol él a varrómadár és miérrt hívják úgy?

Ez a válasz volt itt:)

2010. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

22:17


Én meg tojást reggeliztem szombaton. Kb ennyi köze van a kérdésemhez a válaszodnak. -_-

2010. márc. 11. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
A tojás szagu szád elijesztette öket(6)
2010. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csak egy szó, ami meg fogja változtatni az életed : PUA.

keress rá és tanulj

2010. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

22:25


Köszönöm! :D Ez az oldal zsír, sok a hasznos infó és tipp! :D Pont olyannak való, mint nekem: egy tapasztalatlannak. Hidd el, a szabadidőmben fogom tanulmányozni rendesen! :) Sok motivációt adtál, mégegyszer KÖSZI!

2010. márc. 11. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
nm, kezdetnek jo lesz a net, de ha komoly sikereket akarsz elérni, akkor teljes életmódváltásra van szükséged. Ezekhez útmutatóként vegyél pár könyvet, amikről a neten talász leírásokat forum.pua.hu
2010. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj azon, hogy a többieknek hány nőjök van vagy volt. Én 17 éves koromban jártam elősször. Addig csak próbálkoztam, nézelődtem, és volt sok sikertelen próbálkozásom. Ez a természetes. Tedd félre egy kicsit a nagy igyekezeted és próbálj meg úgy ismerkedni a csajokkal, hogy nem akarsz velük összejönni, csak megismerni őket. Beszélgess, mosolyogj, esetleg bókolj, ha igazán tetszik a lány. Aztán ha pár beszélgetés után, ha bejön, akkor elkezdhetsz jobban közeledni. Elképzelhető, hogy túlságosan nyomulsz rájuk, meg gyorsan kibököd a "járunk?" kérdést.


Ezen felül figyeld a lányok reakcióit! Ki hogyan néz rád? Kik állnak szóba veled? Ki az aki mosolyog? Ezekből is építkezhetsz. Ha valakinek tetszel, az általában jelzi feléd. Akiknél azt látod, hogy szimpatizálnak veled, azoknál egyértelműen nagyobb az esélyed.

2010. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha heves megyei vagy írj egy privit;)
2010. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2010. márc. 12. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!