Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni? SOS

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategória.

Szóval. 16 éves lány vagyok,de kinézek 17-nek is. Alapvetően az átlaghoz képest szép vagyok,nem vagyok se vékony,se duci. Ma épp lementem a gyógyszertárba ,nem épp kihívó ruhában, egy fekete hosszúujjú póló volt rajtam,derékig érő,és egy párducmintás ülepes nadrág meg egy saru.(nem néztem ki k*rvásan ,szemceruzával volt kihúzva a szemem alul,és a hajam is fel volt copfozva) Jött egy pasi kocsival,és már akkor nagyon nézett, előtte álltam,egy tükörből már akkor láttam,hogy nagyon nézegetett,előbb fizettem,elindultam haza,pár méterre van a gyógyszertár,de egy elég magas domb vezet fölfelé a házunkhoz. A dombtól már láttam,hogy ő is elindult arra amerre én,pont beértem az udvarba amikor megállt a domb allján és elkezdett integetni,hogy menjek oda,persze nem mentem oda,elkezdtem befelé jönni ,és ő meg feljött a dombon. Elég felháborítónak tartom,hogy egy harminc valahány éves férfi,akinek felesége,gyerekei vannak így "udvaroljon" vagy egyáltalán udvaroljon egy sokkal fiatalabb csajnak. Most mit csináljak? Már szakadt cuccokban,zsíros hajjal kell kimennem az utcára,a pár méterre lévő gyógyszertárba,vagy egyáltalán ki sem mehetek? Ez után szerintetek mit tegyek?


2011. aug. 1. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem írtad ela számot csak próbálod menteni a menthetőt, de még ha el is írtad volna még 18-19 sem egy akkora korkülönbség hogy az szembetűnő legyen.


2. Ha kocsival követne valaki miközben egy leopárdmintás gatyóban császkálok hát nem lenne egy szavam sem. Mondjuk én 24 éves fiú vagyok... :D

2011. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

figyi, én nem akarlak megbántani! De... te azért kissé beképzelt lehetsz ám, mivel kihangsúlyoztad, hogy az ÁTLAGNÁL szebb vagy. Kérlek ecseteld már, hogy szerinted mi az átlag? Ezt most minek kellett feltüntetni? Érdemben mi köze van a témához, vagy csak te fajta szépségeket nézhetik meg az utcán? Nagy tévedésben élsz, tipikus rázom magam teszem-veszem típus lehetsz, ne is lepődj meg, ha követnek....


Egyet értek az előzővel, ezzel 18-19el csak próbálod magad kimagyarázni!

2011. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még nem látott sarut. Mi az? Nem hangzik valami jól.Ne haragudj, de a 16-17 éves lányokat megnézik általában, nemcsak téged, hanem a korosztályod 90%-át. Ezért nyugodtan mozdulj ki. Én tudtam kezelni, barátnőim is tudták, Veled mi a baj?
2011. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
az nem beképzeltség,hogy tisztában vagyok vele,hogy hogy nézek ki. És szerintem igenis egy 18-19 éves csaj máshogy néz ki,mint egy 16 éves. És nem mentegetőzök,tényleg elírtam. Na mindegy. Nem is kell több válasz,ha csak a bunkóságot írjátok.
2011. aug. 1. 16:05
 15/17 anonim ***** válasza:

el tudom képzelni mit érezhetsz... mondjuk én nem mondanám, h "az átlaghoz képest szép vagyok", de mégis megbámulnak, dudálnak, megjegyzéseket tesznek, stb... kb. egy éve volt az, amikor már annyira elegem volt az ilyesfajta "bókokból", h már azon voltam, h beöltözök pasinak xD

ezzel nem tudsz mit kezdeni, a férfiak már csak ilyenek... kortól, családi állapottól függetlenül (tisztelet a kivételnek). én egyszerűen nem veszek tudomást róla, még csak oda sem nézek, sétálok tovább... neked is ezt javaslom ;)

vagy ha esetleg már odáig fajulna a helyzet, h hosszabb távon követ, vhogy próbálj meg kitérni előle, vagy ha túl közel van, akk kezdj el kamuból telefonálni, és nyomj le vmi ilyen szöveget, pókerarccal: "Szia (kicsim). Ide tudnál jönni, van egy kis gond..." ezt tapasztalatból írom, nálam bevált :D

remélem segítettem :)

2011. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

17:19


egyébként 17/L vagyok

2011. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen,majd megoldódik valahogy..:)
2011. aug. 1. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!