Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni? SOS

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategória.

Szóval. 16 éves lány vagyok,de kinézek 17-nek is. Alapvetően az átlaghoz képest szép vagyok,nem vagyok se vékony,se duci. Ma épp lementem a gyógyszertárba ,nem épp kihívó ruhában, egy fekete hosszúujjú póló volt rajtam,derékig érő,és egy párducmintás ülepes nadrág meg egy saru.(nem néztem ki k*rvásan ,szemceruzával volt kihúzva a szemem alul,és a hajam is fel volt copfozva) Jött egy pasi kocsival,és már akkor nagyon nézett, előtte álltam,egy tükörből már akkor láttam,hogy nagyon nézegetett,előbb fizettem,elindultam haza,pár méterre van a gyógyszertár,de egy elég magas domb vezet fölfelé a házunkhoz. A dombtól már láttam,hogy ő is elindult arra amerre én,pont beértem az udvarba amikor megállt a domb allján és elkezdett integetni,hogy menjek oda,persze nem mentem oda,elkezdtem befelé jönni ,és ő meg feljött a dombon. Elég felháborítónak tartom,hogy egy harminc valahány éves férfi,akinek felesége,gyerekei vannak így "udvaroljon" vagy egyáltalán udvaroljon egy sokkal fiatalabb csajnak. Most mit csináljak? Már szakadt cuccokban,zsíros hajjal kell kimennem az utcára,a pár méterre lévő gyógyszertárba,vagy egyáltalán ki sem mehetek? Ez után szerintetek mit tegyek?


2011. aug. 1. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Figyu, sok csajt tök zsíros hajjal, szakadtan is megnéznek, pasifüggő.


Öltözz úgy, ah szoktál, sz@rd le őket. Ha nincs jobb dolguk.

Engem is durván meg tudnak bámulni, pedig most nagyon durván csontkollekció vagyok. Ilyenkor jó hangosan megjegyzem: tudom, h szép vagyok, köszi. :) Általában erre rögtön másfelé néznek.

2011. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) de már tényleg szinte félek kimenni az utcára:D
2011. aug. 1. 15:00
 3/17 anonim ***** válasza:
Ismerted a pasast? mert akkor nem biztos hogy ki akart kezdeni veled.
2011. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem ismerem,kb 1x láttam kocsiból,de akkor se látott.
2011. aug. 1. 15:02
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
honnan tudod, hogy felesége, és gyerekei vannak, ha nem ismered?
2011. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
öltözz emberi módon és nem lesz ilyen gondod
2011. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
nem oltalak én is le.velem is ugyan ez van de én már picivel idősebb vagyok és érettebb.Nem tudsz mit tenni ez van,szokjál hozzá vagy ne menj ki a házból!!
2011. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Igen, ezt a "16 vagyok, de 17-nek is kinézek-et" úgy írtad, mintha legalább 27-nek is kinéznél:D.


A kérdésre válaszolva, mi ebben olyan nagy dolog? A férfiak előszeretettel nézik meg a nőket, főleg ha a hölgy csinos, de sokszor azokat is megnézik, akik teljesen átlagosak. Ehhez nem kell valakinek k.rvásan öltözködnie.


Ne törődj vele.

2011. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát nem tudom nektek mennyire tetszene ha valaki kocsival követne,de nembaj. Oltsatok nyugodtan..:)
2011. aug. 1. 15:30
 10/17 A kérdező kommentje:
ja és,bocsi ,hogy el mertem írni egy számot... 18-19et akartam írni.
2011. aug. 1. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!