Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az ilyen tipusú lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen tipusú lányokat szeretem?

Figyelt kérdés
Vhogy az ilyen tipusú lányokkal képzelem el az életemet: a szökésből Sara Tancredy, a kocka 2 c. filmből a doktornő... 'szal az ilyen nagyon okos csajokkal, de a többi részük is számit...nem tudom értitek e. jelent ez vmit? van más is ezzel igy? szal nem az ilyen "assetomminek vagyok a világon" 14-18éves csajok... vki pls? 19/F
2011. júl. 27. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs azzal ha okos, intelligens lanyokat keresel akik raadasul csinosak is, van szerencsere jopar, ne a tiniket nezd hanem a minimum harmadeves egyetemistakat, vagy a diplomasokat.
2011. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok csak egy gond van én nem vagyok olyan "okos" . Tudom, hogy ez hülyén hangzik (gimnazista vagyok végzős) csak nem tom egy ilyen lány mit szólna hozzám? én is szeretnék több lenni na de hogy ? bocs csak nincs kivel megbeszélni, meg eléggé magam alatt vagyok a magány miatt.:( köszi aki ir. :)
2011. júl. 27. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Most megnyugodtam, hogy nem minden fiúnak a hisztis pláza macák kellenek! :) Ezzel nincs gond...sőt! Szerintem sok olyan okos, csinos lány van, aki azért nem talál magának barátot, mert a fiúk (tisztelet a kivételnek!) a pláza cicákat szeretik. Viszont én is azt tanácsolom, hogy ne a 14-18 éves lányok között keresgélj! Vagy nálad az már kizárt, hogy "idősebb" barátnőd legyen?


18/L

2011. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az intelligencia attól függ, hogy van e diplomád. Nekem nincs mégsem érzem magam, egy buta töknek. Megértem magam emberekkel, képes vagyok kommunikálni, hozzászólni dolgokhoz, viselkedni társaságban. Szerintem hozzáállás kérdése. Ha érdeklődő és nyitott az ember, akkor nem lehet gond. Szeretném én is fejleszteni magam, a képességeimet. Én úgy gondolom az ember sose elégedjem meg azzal amilyen most. Mindig ki lehet hozni többet önmagunkból, csak akarni kell!
2011. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem vagy te kicsit anya-komplexusos? csak kérdem.

am igen, idősebb lányok közt próbálj meg keresgélni, mert a 14-18 évesek közt a 90% ilyen kis komolytalan, de végülis ez érthető, 14-18 évesen milyen legyen az ember?

ha most érettségiztél, gondolom továbbtanulsz, ismerkedj egyetemistákkal ;D

2011. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem utolsó, nem vagyok az...megtudok állni a 2 lábamon mindíg, minden körülmények között:D
2011. júl. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!