Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem volt barátom, de sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt barátom, de sokszor érzem úgy, hogy inkább a lányokat szeretem. Mit csináljak, ha leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Biztosan leszbikus vagyok? Attól is félek , hogy hogy fogok így párt találni.16 éves lány
2008. nov. 1. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem vagy biztos benne, akkor próbáld ki! De egyébként bi is lehetsz. Jó, tudom, hogy nehéz leszbi csajt találni, de ha megpróbálsz összejönni egy fiúval, az is ugyanolyan hatásos (legalábbis a leszbi kérdés megválaszolására, mert ha bi vagy, akkor kell egy csaj is). De a legegyszerűbb verzió a fiúzás, aztán ha undor kap el a smártól, akkor valszeg leszbi vagy, vagy csak a srác gáz! :-D
2008. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még fiatal vagy,lehet csak a fantàziàd ilyen szines,ami nem is baj.

Az is lehet azért gondolkodol igy,mert még nem volt baràtod.

Màst nem tehetsz,minthogy megismerkedsz egy fiuval,és akkor erösebb lesz benned az érzés,hogy hovà vonzodsz igazàn.

Bàrmi is vagy,ne félj,nem te vagy az egyetlen.

Én annak idején szintén nem tudtam,mi vagyok,és a baràtnömmel kiprobàltam a csokot,meg simogatàs(bizsergést éreztem a gyomromba,de mégis ràjöttem a férfiakhoz vonzodom.

Szerelmes nem tudnék lenni egy lànyba,de a testi vonzalomrol szoktam fantàziàlgatni a mai napig.

Ahhoz hogy dönteni tudj,ki kell probàlnod valamelyik nemmel.

2008. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a lányok/nők többsége szokott fantáziálni más lányokkal. Szerintem ezen még nem kell paráznod, fiatal vagy, van időd még rájönni, hogy mit akarsz és mit nem. Amúgy én is szoktam lányokkal álmodozni és az utcán is gyakrabban nézek meg egy-egy csinos lányt, mint pasit. De emellett van egy boldog párkapcsolatom egy sráccal és tök jól megvagyunk. Elképzelhető, hogy biszexuális vagy, de ez egyelőre ne aggasszon, majd még eldől melyik nem képviselői közt találod meg a párod. Sok szerencsét a keresgéléshez! :)
2008. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fogadd el !! Barátkozz meg vele szerintem tök buli.....! Én is az vagyok
2013. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!