Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen indíttatásbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen indíttatásból csinálnátok ezt?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, aki egy pubban a barátnőivel volt, ismerem, mivel csoporttársam volt anno. Odajött hozzám egyedül, amíg én az egyik barátommal beszélgettem, majd köszönt, és elkérte a telefonom, hogy hadd csináljon vele képet. Mondom oké persze, bár azt hittem, hogy a barátnőihez viszi és ott fognak fotózkodni. Majd nagy meglepetésemre, csinált magáról 2-3 selfshotot" ott előttünk, majd megkért minket, hogy álljunk össze egy kép erejére, majd mögénk jött, közénk dugta a fejét. Aztán megköszönte, és elment, mást nem mondva.Miért csinálta ezt?
2011. júl. 26. 19:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"...azt akarta,h maradjon a telodban rola egy kep,amit nezegethetsz:D"


Amúgy nem fogod elhinni, de a telefonom kb fél éve beázott. A telefont magát nem sajnáltam, mert előfordul az ilyesmi, viszont amikor rájöttem, hogy a benne lévő képek is semmivé lettek, akkor majdnem elsírtam magam.

2011. júl. 26. 21:26
 12/13 anonim ***** válasza:

hatez kemeny...nekem is egyszer beesett vizbe telom,de meglehetett menteni.

amugy szerintem egyertelmuen többet akar a lany,ha igy küldi neked a rolad keszult kepeket.

ritka az ilyen bator csajszi,aki igy radmer irni:)

csakhát az is benne van a pakliban,h baratkozik,és mindenkivel igy szokott.

ha szeretnel ebbol a dologbol valamit,akk mindenkeppen vedd fel a kapcsolatot vele,mert lehet kesobb banni fogod:)

2011. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

22:53

félreértettél, ő csak 1x csinálta.


Más lányok csinálták ezt(mármint hogy fotó, és aztán rámírogattak)

2011. júl. 27. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!