Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen indíttatásbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen indíttatásból csinálnátok ezt?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, aki egy pubban a barátnőivel volt, ismerem, mivel csoporttársam volt anno. Odajött hozzám egyedül, amíg én az egyik barátommal beszélgettem, majd köszönt, és elkérte a telefonom, hogy hadd csináljon vele képet. Mondom oké persze, bár azt hittem, hogy a barátnőihez viszi és ott fognak fotózkodni. Majd nagy meglepetésemre, csinált magáról 2-3 selfshotot" ott előttünk, majd megkért minket, hogy álljunk össze egy kép erejére, majd mögénk jött, közénk dugta a fejét. Aztán megköszönte, és elment, mást nem mondva.Miért csinálta ezt?
2011. júl. 26. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tetszett neki a telód...
2011. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felelsz vagy merszet játszottak!!!
2011. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akár fogadásból.
2011. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ezekre a válaszokra nem nagyon gondoltam, de nem olyan lány, aki felelsz vagy merszet játszana, az már úgy 14 éves kor után "ciki", mármint ilyen témában, hogy menjen oda valakihez és kérje el a telefonját.:)



ma 19:27

a telefonomat előtte nem láthatta.

2011. júl. 26. 19:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is játékról volt szó. Ha akarna tőled valamit, akkor már jelentkezett volna.
2011. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hogy tükör nélkül meg tudja nézni, hogy áll a haja, lefolyt-e a sminkje.. :)) 18/L
2011. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az igazat megvallva, amíg csoporttársak voltunk, párszor órán nagyon nézett, pedig srégen mögötte voltam. De ezen és a telefonos dolgon kívül más nem történt.


Kicsit furcsa lány, én eddig azt hittem, hogy így akarta tudomásomra hozni, hogy tetszem neki, de mivel a válaszok egyikében sem volt ilyesmi, így nem hinném.

2011. júl. 26. 19:53
 8/13 anonim ***** válasza:
fogadás szerintem. miért lenne ciki. én 19 vagyok és a haverokkal most is játszunk ilyeneket. ehez sosem leszel túl felnőtt:))
2011. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

lehet,h tenyleg tetszel neki és azt akarta,h maradjon a telodban rola egy kep,amit nezegethetsz:D

amugy neked tetszik? mert ha igen,akk legközelebb tedd te ezt:D csak te egyedul ne fotozkodj,csak vele:)

2011. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 20:35

Az igazság az, hogy ez valószínűleg már a múlt sajnos, mivel 1 hónap és költözöm külföldre, a következő évben visszatérek Magyarországra, de Budapestre megyek egyetemre, és csak azért tettem fel a kérdést, mert próbálom összefűzni a hiányzó láncszemeket, mert utólag hiányzik pár dolog a megértéshez.


Amúgy volt már rá példa, hogy csináltak a telómmal képet magukról, vagy megkértek, hogy a saját telójukkal én csináljak magamról képet, de akkor már másnap rámírtak, hogy "szia, küld már el a képeket légyszi" vagy "szia, küldöm a rólad készült fotókat".

2011. júl. 26. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!