Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen érzés hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés hogy puncitok van?! 18/F

Figyelt kérdés

Farokkal nagyon rossz pl hason szar aludni,reggel van hogy elalszom a golyóim és akkor egész nap fáj a herém xD

tehát kicsit akadályoz:D néha kínos heylzetbe hoz ha áll a gyertya :D


2011. júl. 16. 22:11
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

teccik a stílusod sóóóhaaajóóótóós :D

és nem tudod őket visszahúzni?vagy ilyesmi ? mint a béka a nyelvét :D

2011. júl. 16. 22:29
 22/32 blanku ***** válasza:
100%
Hát mondjuk,én nagyon jól elvagyok a puncimmal,de szerintem a női lét nem irigyelendő!Ahogy látom mindenki a havi bajokat írta ,de mindenki megfeledkezik arról,hogy egy nőknek mennyi bajuk van a férfiakkal.De amúgy te is puncit szeretnél,vagy mi ez a kérdés,hogy milyen érzés?
2011. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
na mind1 ha látok csajt szűk farmerban ez fog beugrani :D sztem a tanévben végig röhögni fogok :P
2011. júl. 16. 22:31
 24/32 A kérdező kommentje:
nem szeretnék!csak minap futottam,és egy csaj elöttem futott éppen,bámultam a fenekét látom hogy ízzad,tocsog tökre megkívántam,és gondoltam nem-e surlódik neki a cintányér de ezek szerint nem
2011. júl. 16. 22:33
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát kézzel meg tudom 'igazítani'. :D De max itthon. Mondjuk egy emberekkel teli utca közepén képzeld el. Esélytelen..:D (sóhajtós)
2011. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
70%

Legjobb dolog, ha puncid van! Én úgy szeretem enyémet. Annyi orgazmussal ajándékozott már meg, hogy csak hálával fordulhatok hozzá. De rendben kell ám tartani, mert úgy érzi jól magát, és ápolni kell a kapcsolatotokat mindig, hogy ne legyenek gondok és mindig szivesen menjen el.

Sokkal jobb, ha puncid van, mint farkad, többször mész el, hosszabbak az orgazmusok.. + a puncik irányítják a világot!

hajrá punciiiii

2011. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

(Sóhajtósnak)

és összehajtogatod?vagy mi xD

2011. júl. 16. 22:34
 28/32 A kérdező kommentje:
kösz neked is 22:33!egy lelkes punci :)
2011. júl. 16. 22:35
 29/32 anonim ***** válasza:
Hát úgy felnyomom a nagyajkak közé..:D Aztán már magától ott marad.:D
2011. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 blanku ***** válasza:
Hát az ápolásról csak annyit,hogy sokkal kényesebb,mint a fütyi és nem moshatod csak akármivel,és akármikor.Naponta legalább kétszer és lehetőleg puncimosóval!Mondjuk a punci sokkal jobb ,én nagyon elégedett vagyok az enyémmel!
2011. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!