Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen érzés hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés hogy puncitok van?! 18/F

Figyelt kérdés

Farokkal nagyon rossz pl hason szar aludni,reggel van hogy elalszom a golyóim és akkor egész nap fáj a herém xD

tehát kicsit akadályoz:D néha kínos heylzetbe hoz ha áll a gyertya :D


2011. júl. 16. 22:11
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

én a mehanicára gondoltam :D hogy amikor sutás van vagy ilyesmi akkor nem hevültők fel a surlódástól?

jó nem arra gondolok hogy ott füstőltök a sprintnél de úgy mégis xD

2011. júl. 16. 22:20
 12/32 A kérdező kommentje:
futás **
2011. júl. 16. 22:21
 13/32 anonim ***** válasza:
Kinyalni nem tudod saját magadnak sajna, de másik műkszik.:D
2011. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
most ezt nem perverzségből kérdezem,csak fiatalosan fogalmaztam :D inkább kis vicc/anatómia/tapasztalat turmixa
2011. júl. 16. 22:23
 15/32 anonim ***** válasza:
78%

hát haver, érdekes érzés.

először is, nem tudunk állva pisilni. meglehetősen rossz érzés, ha olyan helyen vagy, ahol nincs klotyó.

aztán a havi gondok. (személy szerint nem görcsöl a hasam és nem érzek semmit, de akkor se egy leányálom az a havi 5 nap.)

harmadszor, "elmenni" sem olyan könnyű, mint nektek.


viszont ti sosem fogtok tudni szülni ;) (és ez így van jól, mert amennyire egy férfi szenvedni tud egy náthától, abba bele is pusztulna :D)

2011. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
mennymár :D pirulok ,szép volt :)
2011. júl. 16. 22:25
 17/32 anonim ***** válasza:
Egész nap dugnék.
2011. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

az enyém sajnos elég érzékeny, a tusfürdőkről, és az intim mosakodókról is le kellett mondanom, amikor meg menstruálok egy hétig, akkor a betétben teszi tönkre két hétre (viszketés és égő érzés pisiléskor). Már három nődokinál is voltam vele, semmilyen fertőzésem nincs...

avagy én szívesen kipróbálnám, milyen fiúnak lenni :D

L/19

2011. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
ne tedd,nyomi
2011. júl. 16. 22:27
 20/32 anonim ***** válasza:
Én vagyok a sóhajos.. Jó, talán túloztam kicsit, annyira nem szar. :D Nem, nincs semmi ilyen súrlódás dolog..:D Mondjuk néha az szokott kellemetlen lenni, ha kilógnak a kisajkak és a szűk farmer irritálja, miközben megyek. Mondjuk ez csak annak van, akinek kilóg, szerencsére nekem csak néha és csak kicsit. Amúgy mikor fel vagyok izgulva (pl. önkielégítés után) én sem tudok egy darabig pisilni..
2011. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!