Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez? Folyt. Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Folyt. Lent

Figyelt kérdés
nem ertem hogy a szuz lanyok miert nem kellenek egyik pasinak se, 15vagyok es szuz..volt mar ez meg az a volt baratommal. de szex nem:) ma mar divat hogy 12 eves kis tudatlan ribancok dugnak.. de en buszke vagyok ra h meg szuz vagyok:D de azert apacanak nem megyek :D egyebkent sok pasinak 'kellenék' vagy hogy mondjam :\ de mivel amugy sem vagyok valami konnyen kaphato ezert huzom az agyukat.. mivel tobbsegenek csak arra kellenek.. igy par het es mar le se szar.. :)vagy csak en fujom fel ennyire ? :D
2011. júl. 12. 22:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"ne járkáljon senki sem előttem",-komment írója:)

az a lényeg h. én legyek neki az első ne valami más csávó,

mindenkinek más az igénye,

én azt szerettem a páromban h. bennem bízott meg elsőnek!,

és így az ideális, ezért nem értem azokat a csajokat akik tapasztalt csávót keresnek,... másban bízott meg először!!!, jam ez nektek nem számít ...:(,

(és annak ellenére h. valaki nem szűz, attól függetlenül még ugyan úgy nem lehetett dolga szűz lánnyal,... honnan veszitek h. az illető jól csinálja a dolgát,?, és nem azért hagyta ott az előző párja mert nem tudott teljesíteni?", ennyit erről, nemfeltétlen ebből derül ki a tapasztalat, van akinek soha nem lesz érzéke hozzá!, van aki egy lánnyal tökéletessé tud válni, el tudja sajátítani, és itt a tapasztalat minőségen van a hangsúly és nem darab számra,) sztem a kettő között nincs különbség h. valaki szűz vagy sem, az 1 biztos h. a szűz csávó nem fog olyat csinálni amivel megbántana, sürgetne, vagy fájdalmat okozna "lekit", persze ettől függetlenül kezdő,

de ha valaki tapasztalt az ugyan úgy lehet rossz-és jó tapasztalata, honnan veszed h. nem csak nagy a szája, honnan veszed h. tud teljesíteni ... "kérdezd meg az előző barát/barátnőjét akiben inkább megbízott !!! (és lehet h. csalódott, vagy csalódtak benne)

(tisztelet a kivételnek)

2011. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

valszeg azért mert csak azt akarják..és mikor rájönnek hogy küzdeni is kéne, feladják...

majd lesz egy olyan aki hajlandó lesz küzdeni is, és valszeg belédszeret..csak győzd kivárni

2011. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!