Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez? Folyt. Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Folyt. Lent

Figyelt kérdés
nem ertem hogy a szuz lanyok miert nem kellenek egyik pasinak se, 15vagyok es szuz..volt mar ez meg az a volt baratommal. de szex nem:) ma mar divat hogy 12 eves kis tudatlan ribancok dugnak.. de en buszke vagyok ra h meg szuz vagyok:D de azert apacanak nem megyek :D egyebkent sok pasinak 'kellenék' vagy hogy mondjam :\ de mivel amugy sem vagyok valami konnyen kaphato ezert huzom az agyukat.. mivel tobbsegenek csak arra kellenek.. igy par het es mar le se szar.. :)vagy csak en fujom fel ennyire ? :D
2011. júl. 12. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
talán mert 15 vagy ??? majd 3-4 év múlva ha még mindig szűz vagy akkor érted fognak verekedni
2011. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem, szerintem jól csinálod ;)

szánalmasak, akik fiatalabbak tőled, és már dugnak fűvel-fával, meg nincs pasijuk és sírnak. hát pff.

légy büszke magadra, így legalább nem csinálsz magadból ribit, mint sokan mások! ;)

2011. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TheAnonymus11. ***** válasza:
azért nem ,,kellessz,, senkinek,mert a szerelem csucspontja a sex es te csak a 2.-at akarod
2011. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TheAnonymus11. ***** válasza:
tartogasd magad kesobre
2011. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ott az első körül van igazság. Maradj még pár évig így, az a normális ...
2011. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem a szerelmet keresem.. :D csak kicsit idegesito h 12 eves kiscsajoknak hetente mas pasi.. nekem meg.. :D es akkor utana en vagyok a ribanc ha osszejovok valakivel.. nevetseges..

jaa hat igen.. inkabb tartogatom magam, mint hogy lesüllyedjek arra a szintre :)))

2011. júl. 12. 23:04
 7/12 anonim ***** válasza:

ne, ez nem igaz, sok féle pasi van,

én pl nekem ez az alap elvárásom !

ha összejövök egy csajjal "mivel még kezdő vagyok" ő is legyen az és ne járkáljon benne senki "se előttem"

így vagyunk most is a barinőmmel, várj te is, meg fogod találni az igazit, szerintem keress szűz pasit, "ő" kifogja várni melletted azt az időt még felkészülsz rá, "ugyan ez fordítva",

19/F

2011. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

:-D

"és ne járkáljon benne senki "se előttem" "


Elég bonyolult lesz az elkövetkezendő 40-50 éved :-P

2011. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az a gaz hogy valahogy nekem nem jonnek be a jo kis fiuk :| inkabb legyen o tapasztalt.. ha mar en nem..:D koszi az eddigi valaszokat !:))
2011. júl. 12. 23:13
 10/12 anonim válasza:

most akkor döntsd már el hogy mit akarsz.:DD

jókisfiút vagy olyat akinek csak szexre kellesz..

de van ám átmenet a kettő között is.;)

2011. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!