Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Nagyon rossz, ennyire bizalmatlan vagyok! Na szóval véget ért majdnem 4hónapja egy kapcsolatom, ami majdnem 4évig tartott. Folyt. Lent.

Figyelt kérdés

na és még mindig szeretem az exemet és ez nagyon nagy baj, főleg most mert van egy fiú aki tetszik nekem és ez kölcsönös.De attól félek ha az a kapcsolat,nem lesz jó.

Sok mindentől félek.De leginkább attól hogy nem lessz hosszú életű!Hanem 1-2hétig fog tartani!

És ez nagyon nagy baj szerintem!:(


2010. júl. 10. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Minden keppen elkel telnie bizonyos idonek amig le tudod zarni magadban azokat a dolgokat amik az elozo kapcsolatodban tortentek.

En is voltam hasonlo szituban 20 evesen szaktitottunk akkori parommal es ez teljesen megtort./tobb mint 3 evig voltunk eggyutt/

Probaltam massokkal is randizni voltak par hetes es par honapos kapcsolataim de valahogy nem ereztem azt amit elotte.

Eltelt 1 ev es utana ismertem meg jelenlegi paromat 5 es fel eve vagyunk egyutt es nemsokara osszehazasodunk.

Ugyhogy ne surgess semmit termeszetes amit erzel ne akarj rogton nagy szerelmeket zard le magadban a multat es csak utana akarj tovabb lepni.

26/L

2010. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!