Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az eselye, hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az eselye, hogy terhes vagyok ezek alapjan?

Figyelt kérdés

előre kerek minden kedves valaszolot,h ne szidjanak,mert felfogtam,h milyen hulye voltam,ugyh ha lehet rendes valaszokat kernek:)

szoval 16eves lany vagyok,tegnap voltam fesztivalon. összefutottam ismerősökkel,köztük egy helyes sraccal is,akivel nagy haverok vagyunk.amugy nem vagyok belezugva vagy ilyesmi.

szoval sokat ittunk . es elkezdett fogdosni,aztan elmentunk a hazaba(szülei nem voltak otthon) és meg*jjazott,és meg ot ..oralisan kenyeztettem. de nem volt ovszer,mondtam,h akkor ne,de ő nyugtatott,h mar volt 3 csajjal eddig,minddel vedekezes nelkul,és h nem lett semmi baj. sokaig nm hagytam,de aztan engedtem a kisertesnek. Lassan akarta belem tenni,de csak egy picit tette belem,es mondtam,h faj,eleg. aztan abbahagytuk,majd utana megint megprobaltuk.nem mehetett be nagyon mert nagyon szuk voltam. aztan mondtam,h nagyon faj,és inkabb folytattuk oralisan. nem ment el bennem. szerintem a szüzhartyam sem szakadt át,mert amint modtam,nem volt bennem rendesen. en mondtam,ugy olyan nem jozanul neki,h van valami elővaladek,h attol teherbe lehet esni,de ő megmosolyogta,és mondta,h olyan nincs,meg h ő isőben kiveszi. nem is ment el,meg sz**ás közben sem.mert nem sokaig csinaltam neki. netan ha elővaladekkerult a huvelyembe,de nem ment be rendesen,akkor az ujjaval felvihette?

a masik az,hogy most ami volt pentek,azelőtt ket hettel mult el a mensim. ugy szokott lenni,h akk ma reggelre kellene megint megjönnie.de van,h hamarabb,mert rendszertelen. de ma nemjött meg. ur isten,en nem tudom mit fogok tenni,ha kiderul,h terhes vagyok,mert a szuleim nem engednek,h elvetessem,en meg karierről almodozom,meg könnyebb jövöröl. tudom,h előbb kellett volna gondolkodnom,de ha tenyleg terhes vagyok,akk en azt nem elem tul...

mennyi az eselye,h teherbe estem?


2011. júl. 10. 13:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ne vegyél szerintem 72 órást... fölösleges hormonbomba+ marha drága meg totál meghizol, és attól aztán tényleg összezavarodik a menstruációd stb stb.... ha be se rakta rendesen akkor nincs mitől félned! persze ha tényleg minden úgy történt ahogy leirtad.
2011. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

max felig ment be. nemtudom,h el szakadt e a szuzhartyam,nem vereztem utana. tudom,nem mindenki verzik.

fogalmam nincs mit tegyek,mert lehet,h elhizok a tabitol,de ha meg nem veszem be,lehet,h megpecsetelem vele az eletem:((

2011. júl. 10. 20:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be 72 órásat. Nagyon a ciklusod végén voltál, ne aggódj. Amúgy nem tudom, másnak mért nem tűnt fel, meg pláne neked, hogy már 3 lánnyal volt védekezés nélkül?? És lehet, hogy kb ugyanennyi ismeretség után... azért máskor a terhesség mellett a nemi úton terjedő betegségekre is gondolj... Ráadásul ez a srác eléggé ostoba volt. Vagy csak nagyon le akart fektetni.
2011. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

jo,nem veszek be 72orasat.

de olyan lehetetlennek tünik,h azert nem jön meg,mert ideges vagyok...

mert amint mondtam,altalaban hamarabb jött meg ,minthogy kesett volna.

eddig meg csak 1szer maradt ki,az is az első utan. és lehet,h most is ...

2011. júl. 11. 13:00
 15/16 anonim ***** válasza:

Várj egy hetet ha nem jön meg 1 hét múlva sem ,akkor doki, vagy terhes teszt.


Bár a legtöbb doki manapság inkább elküld előbb tesztért :S

2011. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
jaaj,köszönöm istenem,ma megjött:DD jaaaj,dejoo,szeretlek titeket,cmuk-cmukkxDD jajistenem énolyan boldog vagyok:)))
2011. júl. 11. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!