Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az eselye, hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az eselye, hogy terhes vagyok ezek alapjan?

Figyelt kérdés

előre kerek minden kedves valaszolot,h ne szidjanak,mert felfogtam,h milyen hulye voltam,ugyh ha lehet rendes valaszokat kernek:)

szoval 16eves lany vagyok,tegnap voltam fesztivalon. összefutottam ismerősökkel,köztük egy helyes sraccal is,akivel nagy haverok vagyunk.amugy nem vagyok belezugva vagy ilyesmi.

szoval sokat ittunk . es elkezdett fogdosni,aztan elmentunk a hazaba(szülei nem voltak otthon) és meg*jjazott,és meg ot ..oralisan kenyeztettem. de nem volt ovszer,mondtam,h akkor ne,de ő nyugtatott,h mar volt 3 csajjal eddig,minddel vedekezes nelkul,és h nem lett semmi baj. sokaig nm hagytam,de aztan engedtem a kisertesnek. Lassan akarta belem tenni,de csak egy picit tette belem,es mondtam,h faj,eleg. aztan abbahagytuk,majd utana megint megprobaltuk.nem mehetett be nagyon mert nagyon szuk voltam. aztan mondtam,h nagyon faj,és inkabb folytattuk oralisan. nem ment el bennem. szerintem a szüzhartyam sem szakadt át,mert amint modtam,nem volt bennem rendesen. en mondtam,ugy olyan nem jozanul neki,h van valami elővaladek,h attol teherbe lehet esni,de ő megmosolyogta,és mondta,h olyan nincs,meg h ő isőben kiveszi. nem is ment el,meg sz**ás közben sem.mert nem sokaig csinaltam neki. netan ha elővaladekkerult a huvelyembe,de nem ment be rendesen,akkor az ujjaval felvihette?

a masik az,hogy most ami volt pentek,azelőtt ket hettel mult el a mensim. ugy szokott lenni,h akk ma reggelre kellene megint megjönnie.de van,h hamarabb,mert rendszertelen. de ma nemjött meg. ur isten,en nem tudom mit fogok tenni,ha kiderul,h terhes vagyok,mert a szuleim nem engednek,h elvetessem,en meg karierről almodozom,meg könnyebb jövöröl. tudom,h előbb kellett volna gondolkodnom,de ha tenyleg terhes vagyok,akk en azt nem elem tul...

mennyi az eselye,h teherbe estem?


2011. júl. 10. 13:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jaj ,és 72oras tabi kizarva
2011. júl. 10. 13:49
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

" van valami elővaladek,h attol teherbe lehet esni,de ő megmosolyogta,és mondta,h olyan nincs,meg h ő isőben kiveszi."


Ebből látszik, hogy egy naaaaaagy barom.

Igen, esély megvan rá, hogy az lehetsz, igaz kevés, de akkor is...

Szerintem kicsit próbálj megnyugodni, mert lehet pont az idegeskedés miatt nem jön meg.

Egyébként akkor is lehetsz terhes, ha megjön...

2011. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Én még soha nem estem teherbe elő váladéktól.
2011. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

1. terhes akkor is lehetsz ha megjön

2. az esély 0-50 közötti.

3. az ilyen felelőtlen lányok ritkán végzik sikeres karrierel ,mert felesleges kockázat vállalók nem kellenek sehova. (nem kioktatás)

4. az írásod alapján látszik ,hogy néha bejártál biosz órára ,de sokat felejtettél.


21/L

2011. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi a valaszokat. nagyon remelem,h nem leszs emmi gond. igen,probalok nem stressezlni,mert leheth,h amiatt is kesik,de nagyon nehez. szerintem valakivel meg kellene ezt beszelnem,akiben megbizok-ugy talan könnyebb lenne.

még azt szeretnem kerdezni,h a 72oras tablettahoz kell recept? mas is megveheti nekem?

2011. júl. 10. 14:00
 6/16 A kérdező kommentje:

21l: igen tudom,h nagyon hülye vagyok.soha többet nem csinalok iylet,ha most ezt meguszom.

mindig megszoktam szolni,ha hasonlokat olvastam,h hogyan lehetnek ilyen felelőtlenek,nem igaz,h nem felnek,h teherbe esnek...

és most en is ilyen vagyok.fuj,undorodom magamtol

2011. júl. 10. 14:02
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

szerintem nem kell aggódnod, ha be se rakta rendesen akkor biztos nem vagy terhes...

azért észrevettem már hogy itt elég sokan túloznak. nem kell ijesztgetni fölöslegesen! Te meg legközelebb ne csinálj ilyet, de szerintem ezt most megtanultad! :)

2011. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát remélem legalább tanultál belőle. Olyat nem szabad elhinni, hogy "majd időben kiveszi", meg "ettől biztosan nem esel teherbe". Neki könnyű mondani, végülis nem ő esik teherbe, nem neki kell megszülnie vagy abortuszra mennie. Ne legyél mmár ennyire buta. Ráadásul így veszteni el a szüzességed...hát..gázos. Nem lett volna jobb olyannal, aki figyel rád?

Egyébként elég kevés az esély a terhességre. Persze nem lehet kizárni.

A 72 órást orvos írja fel, és 5-6 ezer forint. Minél később veszed be, annál kevesebb az esély, hogy hat. Szerintem amúgy nem indokolt a bevétele, ha tényleg minden úgy történt, ahogy írtad.

Mindenesetre máskor védekezz normálisan (óvszerrel), és ha nem jönne meg, akkor csinálj tesztet.

2011. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Úgy döntöttem kedves leszek!

Normálisnak tűnsz csak kicsit megbotlottál az élet rögös útján xD

Remélem nem lesz semmi gáz, az esélye elég csekély. De azért ha a sráccal találkozol vágj le neki egy maflást helyettem is! Az alkohollal meg vigyázni mert igaz hogy nem magyarázat semmire de annak befolyása alatt mégis több mindenre hajlandó az ember! Legyen tartásod annyit igyál csak amennyit elbírsz józan ésszel. Egy részeg nőnél csak két részeg nő rondább. Remélem tanultál az esetből és nem hiszel el semmit a fiatal csunyabácsiknak helyes pofival.

Koncentrálj inkább csak a fent említett karrieredre. Hidd el nekem fogsz még eleget szopni a munkahelyeden is xD :D Én már tudom milyen dolgozni és elég nagy szívás xD

Na puszi!

17/L

2011. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek,mos picit megnyugodtam:)

csak nemtudom eldönteni,h erdemes e lenne a 72oras tabi...

Mert lehet,h feleslege,de lehet,hogy nemfog megjönni,és akk boiztos terhes vagyok:((

2011. júl. 10. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!