Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez barátság vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez barátság vagy egy kezdődő szerelem?

Figyelt kérdés

Decemberben megismertem a suliban egy srácot. Elkérte a számom egy tantárgy miatt. Jegyzetet akartunk cserélni, nem lett belőle semmi, de a számom megtartotta.


Április elején egyszer csörög a mobilom, ő volt az. Felhívott a suli miatt. Majd gyakorlatilag április óta minden nap beszéltünk. Elmondta miből megy vizsgázni, felhívott, hogy milyen lett, én szintén. Maximum néha-néha maradt ki 3-4 nap, de mindig kerestük egymást.


Most itt a nyár nem látom. Szerdán találkozunk, egy könyvet hoz vissza nekem.


Bevalottam neki, hogy sokat gondolok rá, de elég hülyén tettem, egy sms-ben, majd amikor azt mondta nem éri, hagytam...

Azóta minden megy tovább, mint előtte. Most nyáron szerinten nem beszélünk majd annyit, de nagyon fog hiányozni.

Mindig volt valami, ami miatt, ha nem is a suliban, de azon kívül összefutotunk 30-40 percre. Egy jegyzet miatt vagy valami.


Hiányzik nekem. Én elképzeltem , mint páromat és nagyon tudnám szeretni, sőt talán szerelmes vagyok.


Tudom, hogy az nem természetes, hogy egy srác és egy lány ennyit beszélget mégsincs semmi. Akkor mi ez?


22 éves vagyok, ő 30 éves. Lehet ebből valami, vagy ő mint barát tekint rám?


Ti mit gondoltok az egészről? Lehetséges, hogy benne is ott van a tűz és hónapokig alakulgat, majd elnyerem a szívét? agy, ha eddig semmi, akkor elkönyvelt barátnak?


2011. júl. 9. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
véletlenül nem KORNÈLnak hívják a pasit????
2011. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
NEM :) :)
2011. júl. 12. 22:59
 13/13 anonim ***** válasza:
akkor tévedtem, elnézést, csak annyira hasonló olt a szitu...
2011. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!