Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz, ha nem fekszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz, ha nem fekszem le vele annak ellenére, hogy nálam alszik?

Figyelt kérdés

Alakulgat a kapcsolatom egy fiúval... Eléggé az elején vagyunk... Úgy jön ki a lépés, h nálunk fog aludni. De beszéltünk a szex dologról nemrég, és mindketten azon a véleményen vagyunk h várunk még pár hónapot vele.

De az ottalvás dologra többen mondták, hogy tuti be fog próbálkozni, és nevetséges lenne visszautasítani, mert ha beengedem az ágyamba annak az az üzenete, hogy kész vagyok odaadni magam... Én nem így gondolom, csak nem tudom, hogy ő mit vesz vajon le a dologból. Tényleg ilyen egyértelmű?


(20 évesek vagyunk)


2011. júl. 9. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz vele sexelni akkor mond meg neki mikor megérkezik, de ha nagyon bevadultok akkor mind1 XD
2011. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz. majd ha komolyabbra fordul a dolog akkor oké. de még így, hogy az elején vagytok, plusz mindketten azt mondtátok hogy még várni akartok vele.. majd jön az magától úgyis.:) kialakul. de nem gáz ha nem csináljátok rögtön. legalább a srác is jobban fog tisztelni hogy nem adod magad oda rögtön.
2011. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz, ha megbeszéltétek hogy nem lesz sex, bár nekem furi, mert ha én áthívok valakit aludni, egyértelmű a sexel.
2011. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom...:) Csak csomóan oltogattak, hogy akkor mit akarok csinálni, nézni ahogy alszik (?)...meg ilyenek...-.- Meg, h felnőtt nő nem csinál olyat h beenged vkit az ágyába, aztán elutasítja.:/
2011. júl. 9. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Velünk is így volt, már egy hét után egymásnál aludtunk, elég rendszeresen, szex még se volt. Nem is gondoltam rá, hogy ilyen hamar megtörténjen. De biztos jönnek majd erre a töketlen, férfiatlan, stb. jelzők. :P

23F

2011. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dehogy férfiatlan...:) Szerintem normális, és biztos akkor történt meg amikor kellett...:P
2011. júl. 9. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:
A volt barátommal én is aludtam úgy, hogy nem feküdtünk le.. Anyukám kórházban volt, nem a legjobb környéken lakunk, én meg félek egyedül itthon lenni éjjel. Mondjuk akkor még nem voltunk egy pár, és én még szűz is voltam. :D Tisztában volt ezzel, meg is mondtam neki, hogy szívesen látom, de nem fekszem le vele.. még egyszer aludtunk így együtt, de akkor már együtt voltunk. Igaz, utána reggel megtörtént a dolog. :) Elég gáz, ha két ember a szexen kívül nem tud mit csinálni, szóval akik emiatt beszólnak, azokra ne hallgass. :D
2011. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha megbeszéltétek h vártok, akk sztem nem fog bepróbálkozni úgy... max egy kis petting lesz,az meg hááát..:P
2011. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha 14 évesek vagytok, akkor nem gáz.
2011. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!