Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a párotok megüti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a párotok megüti a szeretteid! Tolerálnád?

Figyelt kérdés

Mondjuk vita van, és már a párod nem bírja tovább. Nem agresszív, alapjáraton, egész egyszerűen apátok, bátyátok, férfirokonotok szimlpán olyan tenyérbemászó, hogy az már szürreális, és egész egyszerűen ököllel benyom egy bal egyenest neki a párotok.

Mit tennétek? Szakítás? Feljelentés? Ordibálás?


2011. júl. 6. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rájönnék, hogy félreismertem, rettegnék, hogy mikor történik meg újra/ velem, és biztos, hogy nem tudnék ugyanúgy nézni rá, ugyanúgy szeretni. Szakítás lenne belőle. Arról nem is beszélve, hogy a család se engedné többé a közelembe...

20/L

2011. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem érdekelne.
2011. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek elsővel!
2011. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
akármilyen erős pasim lenne a tesómat nem tudná lenyomni. :) xD szóval.. Apukámat se. :)
2011. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a sztori egyre érdekesebb lesz. Lassan kezd összeállni a kép.
2011. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valamiféle kirakóst próbálsz összerakni kérdéseimből?
2011. júl. 6. 22:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a kérdéseidből, a válaszaidból is. Már akkor feltűnő volt, amikor még a 64%-os voltál.
2011. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem figyelem, mikor hány százalékos vagyok, ne haragudj.
2011. júl. 6. 22:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek az első válaszolóval. Fel nem jelenteném,nem is ordibálnék vele de az biztos hogy ott hagynám,szakítanék vele. Soha többé nem tudnék úgy nézni rá mint azelött és rájönnék hogy nagyon félreismertem,folyton attól rettegnék hogy mikor üt meg engem is. Már nem tudnék vele boldog lenni az biztos.
2011. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

És ha rászolgált?

(Megjegyzem, mielőtt spekulálnak egyesek - nem, nem ütöttem meg senkinek sem a rokonát. Puszta kérdés, érdekel a pszichológiai reakció.)

2011. júl. 6. 22:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!