Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele lehet szeretni valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valakibe így, szerelem ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Együtt dolgozom egy férfival, aki nagyon tetszik hónapok óta. Beszélni nem igazán beszéltem még vele, csak néhány szót, de az csak ilyen szia-szia, nem láttad ezt vagy azt, szóval semmi személyes, csak munkaügyben 1-2 szót, de az is kevés. De egyre többet gondolok rá. Közben ő összejött egy lánnyal, akit amúgy én nagyon bírok, szal eszembe se jutna hogy közéjük álljak, meg amúgy se láttam semmi jelét, hogy a pasit érdekelném. Viszont, akárhányszor meglátom belefájdul a szívem. Tudom ez most nagyon fennkölten hangzott, de tényleg. Meglátom és összerándul a gyomrom és ideges leszek, arra gondolok milyen jó lenne hozzátartozni, ha átölelne, ha együtt lennénk, és fáj, ha arra gondolok soha nem lehet köztünk semmi. Esténként mikor egyedül maradok, csak forgolódok az ágyamban és rajta jár az eszem, ha reggel felébredek ő az első gondolatom és sokszor napközben is rengeteget gondolok rá. Soha nem voltam még szerelmes, így nem tudom milyen is az. Nem hiszem, hogy ez igazi szerelem lenne, hisz semmi sem történt köztünk és nem is fog valószínűleg. Vagy mégis az lenne? hogy verjem ki a fejemből?

20/L


2011. júl. 5. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

próbálj nem gondolni rá..


de ha tetszett, miért nem ragadtad meg az alkalmat míg nem volt bnője ?

2011. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős... Én is szoktam így lenni... Amíg nem volt barátom, naponta beleszerettem látásra valakibe... Bár lehet nem ennyire, mint te... Én azt mondanám, hogy ő az a típusú férfi, aki vonz téged, és ez először csak vonzódás volt, de aztán mintha mögé képzeltél volna egy személyiséget, mondjuk amiről álmodsz, és ez lett belőle. Ha találsz magadnak barátot, elmúlis. Szerintem.
2011. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy miért nem próbálkoztam, addig amíg nem volt barátnője? Hát, mert hülye voltam, azért. Komolyra fordítva a szót, én akkor kerültem erre a munkahelyre, azon voltam, hogy beilleszkedjek, beletanuljak a melóba stb, persze emellett rögtön kiszúrtam őt, de nem vagyunk közvetlen munkatársak, nem dolgozunk napi szinten együtt, csak összefutunk, de nincsenek közös feladataink, szal nem volt alkalmam beszélgetni vele. Meg nekem úgy tűnt, hogy nem igazán érdeklem, észre se vett.

A második válaszolónak pedig valószínű igaza van. Vonzódom hozzá, mert nem is tudom, de van benne valami ami vonz, nagyon jó pasi és külsőre nagyon tetszik. Amennyit a személyiségéből megtudtam, megismertem az kevés ahhoz, hogy ezt szerelemnek lehessen nevezni. Szóval tényleg az lehet, hogy vonzódom hozzá és mivel nem ismerem igazán a belső értékeit ezért próbáltam olyannak elképzelni, amilyen pasit én szeretnék. Nem mondom, hogy ettől olyan nagyon távol áll, de igazából nem is tudhatom, hisz nem ismertem meg igazán. tényleg csak kivetítettem rá egy álomképet. Tisztában vagyok vele, hogy ez így távol áll a valóságtól, mégis rengeteget gondolok rá.

2011. júl. 5. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Rajongásnak hívják.

Lehet, hogyha megismernéd, akkor azonnal "kiszeretnél" belőle, mert ki tudja mit rejt a vonzó külső és a felszínes munkatársi viszony (itt arra gondolok, hogy még nem beszéltetek egymással munkaügyön kívül).

Egyszerűen csak nagyon vonzz benne valami, a külsejében, a megjelenésében, a kisugárzásában. Én is éreztem már hasonlót, és mostanság is érzek, ha meglátok itt a környéken egy srácot, de köze sincs a szerelemhez ennek az érzésnek.

22/L

2011. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nézd, a szerelem gyakorlatilag pár vegyület kontraindikációja, és bizony ezek a tünetei, végül is lényegtelen, milyen komolyságból adódóan. lehet hogy mivel még nem voltál szerelmes, szinte vágytál az érzésre, és kivetíted egy megfelelő alanyra. aztán ahhoz meg elég eszed van, hogy lásd, hogy ez nem biztos, hogy így a normális :)

a "lényeg"', hogy szenvedsz tőle, akármi is ez :(

2011. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!