Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első és erős szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első és erős szerelem utáni kapcsolatoknál lehet még erősebben szeretni valakit életünk során?

Figyelt kérdés
Azaz ragaszkodni mégjobban valakihez később, mint egykor az elsőhöz, hogy akár a második vagy harmadik lesz az igazi nagy ő, és nem az első volt? Akkoris ha az első szex emlékezetes és a kapcsi hosszú volt...
2010. okt. 20. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ja
2010. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Olyan, mint az első igazi szerelem nem lesz többé. Persze a többi is jó és szép, de az első különleges.
2010. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

aha, lehet emlékezetes, meg jó volt, de lehet hogy valaki a negyedik és egyben utolsó párját akitől lehet gyereke lesz erősebben fogja szeretni, mint annó az első szerelmét nem?

Én első pasimba nem ovltam szerelmes, akivel előszőr lefeküdtem, az iránt nem igazán szerelmet éreztem, csak szeretetet, akkoris mikor együtt ovltunk, az első pasi akit szerettem, azzal sose jártam, az első férfi akivel jártam és szerettem, és szeretett akkor ő volt nekem am inden, de valahogy most úgy érzem, hogy hiába volt emlékezetes az első szex, vagy első csók (amugy emlékszem rá de szar volt) és hiába szerettem ki már az előző szerelmemből, eddig soha senkit nem szerettem úgy mint am ostani párom, sokan voltak előtte, nem ő az első nálam, de mégis őt szeretem igazán :)


valaki még volt vele így?


meg hát más a gyerekszerelem vagy tini szerelem, mint felnőtt fejjel szerelmesnek lenni

2010. okt. 20. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet szeretni az első után egy másik sokkal jobban, mint az elsőt. Nekem 3 barátom volt. Az elsőt a mai napig utálom és undorodom tőle, ha meglátom valahol. Van is rá okom, nem is kevés. A mostani barátomat pedig teljes szívemből imádom.
2010. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!