Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már kínos merevedésed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kínos merevedésed?

Figyelt kérdés

Hogy egyértelmű legyen a kérdésem, állt-e már fel a f.szod olyankor, amikor nem illett volna? Pl munkahelyen, stb Nekem gyakran ennek az oldalnak az olvasása közben is és többnyire munkahelyemen olvasom. :D

Várom a válaszokat, lehetőleg korral!



2011. júl. 4. 10:23
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
22%

Én lány vagyok!

Amikor az unokatesóméknál voltunk aki szintén lány és 5 évvel idősebb nálam és az öcsém is ott volt(5 éves).Van nekik egy nagy kutyájuk és a keresztanyum azt mondta az unokatesómnak hogy ültesse az ölébe az öcsémet amég becsukja a kutyát és akkor állt az öcsém kukija XD XD XD XD Aztán mind a ketten elkezdtünk nevetni az unokatesómmal :D


15/l

2012. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
90%

Volt, hogy a barátnőmnél éppen lemásztunk egymásról mikor bejött az apaj :D nem szexektünk, csak tudod úgy ölelkeztünk meg csókolóztunk, stb, és farmeron keresztül is látszott...

szerencsére a fater nem vete észre, csak a barátnőm, és mikor kiment egy jót röhögtünk :)

2012. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
45%

Fiatal koromban a nyarakat Délegyházán töltöttük a nudista strandon (19 évesen).

Volt ott egy fiatal anyuka, aki nagy hatással volt rám.

Kerekedett a popsija, cicije. Egy igazi bombázó volt.

Nappal nem sokáig tudtam a közelében maradni, mert éreztem, hogy kínos lenne. Rohantam be a vízbe.


Neki persze tetszett nagyon ha a közelében voltam. Megkért, hogy kenjem be a hátát napolajjal. Totál csőd voltam.


Azután egyik este elkapott és beavatott.

2012. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti volt már ilyen :D Felszálltam a villamosra, menetiránynak háttal, szembe velem pedig egy jó csaj. Gondolatban végigfutottam rajta, szóval állt a bré rendesen, erre a villamos hirtelen fékezett és a csaj belém markolt, ugyanis majdnem elesett, mivel nem kapaszkodott. Hirtelen mindenki ránk figyelt, de leginkább, hogy a csaj keze hol járt (vagy az álló brét nézték, de mindenestre körülöttünk mindenki azt a tenyérnyi helyet nézte) :D
2012. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
83%

Igen a természet megtréfált titeket.

Aranyos történetek. Kínos, vagy nem, nézőpont kérdése. biológiai eset. Állatvilágban szerintem elég nyílt ez a dolog.

Nekem a bimbóm ágaskodott ki a ruhámon keresztül.

biztosan volt ilyen is hogy igencsak nedves volt a bugyingóm..

2012. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat! :)
2012. aug. 13. 17:32
 27/31 anonim válasza:
100%
Nekem egy ismerosom meselte(fiatal felnottek kb30) h strandon volt a baratnojevel es egy kozos ismerosukkel(fiatal csaj hat olyan 14 korul volt) ultek egy padon es a csaj valahogy a srac labat simogatta tenylef nem nyomulas volt csak ugy szorakozottsag volt es a csaj amugy nem is emlekezett ra de a sracnak meg merevedese lett es ott colt a baratnoje szoval gyorsan elfutott h megyek uszom egyet..:D mielott a baratnoje eszrevette volna...
2012. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Haveréknál aludtam a kanapén. Nyár volt, így ki voltam takarózva és boxerben aludtam a hátamon. A gomb nem volt rajta begombolva, így a merevedésem eléggé boxeren kívül volt. Szegény haverom húga, aki hiába 20 éves, rettenetesen gátlásos és félénk. Meglátta, megtorpant, én felijedtem. Hát, azt a reggelt egyikőnk se fogja sose elfelejteni.
2012. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Annusnénnye válasza:
100%
Bátyámmal történt az eset, hogy ment be munkahelyre, leült a 4-esbe és elaludt. Majd 10-15 perc múlva felébredt arra, hogy iszonyatosan ágaskodik a "kishaver", körbenézett, végülis csak egy mama, egy papa, meg egy szőke (szerinte) bombázó ült körülötte :D
2012. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
94%
Hát én tanár segéd vagyok. Vagyis (testnevelés órán) ott szoktam lenni megfigyelni milyenek a feladatok. 19/l vagyok. És a multkor rövidnadrág atléta van rajtam bemutatom a 8.-os fiúknak a gyakorlatot de mindenki csak a mellem nézte. Felszólítottam egyet, hogy álljon fel mutassa be a gyakorlatot. A testnevelőtanár akinek meg a segédje vagyok az meg azt sugta a fülembe, hogy ebbe a teremben már mindenkinek áll.
2015. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!