Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már kínos merevedésed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kínos merevedésed?

Figyelt kérdés

Hogy egyértelmű legyen a kérdésem, állt-e már fel a f.szod olyankor, amikor nem illett volna? Pl munkahelyen, stb Nekem gyakran ennek az oldalnak az olvasása közben is és többnyire munkahelyemen olvasom. :D

Várom a válaszokat, lehetőleg korral!



2011. júl. 4. 10:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Termálfürdőben. Barátnőm azzal szórakozott, jól felizgatott, kiment és feltűnően hangosan hívott kifelé. Mondtam, most nem megyek, olyan jó meleg a víz...

34/F

2011. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Köszi. :D Ilyenekre gondoltam. Jöhet még. :D
2011. júl. 4. 10:32
 3/31 Smartguy86 ***** válasza:
89%
Kérdező, ha már ettől az oldaltól is feláll neked, akkor sürgősen keress egy barátnőt :D
2011. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Te hány éves vagy?

Amúgy velem még nem volt ilyen, mert lány vagyok. És a nedvesedés nem látszik meg. :)

2011. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Keresek én, csak "nem megy az könnyen faluhelyen". :D Egyébként nem faluban lakom, de néha már úgy érzem.

Elmúltam már 20, de 30 még nem vagyok és leköteleznétek, ha a kérdésre koncentrálnátok. :D

2011. júl. 4. 11:05
 6/31 A kérdező kommentje:
Amúgy a nedvesedés pedig "átüt" a bugyin (egy idő után). :P
2011. júl. 4. 11:06
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

De van rajtam nadrág is.Azon már nehezebben üt át.

És mégis csak nehezebben látszik meg, mint egy merevedő pénisz. :)

2011. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%

át, és a nadrágomon hagy foltot, ha barátnőm az ölemben ül, és amúgy szoknya van rajta :D

amugy olyan kínos még nem volt hogy netudtam volna leplezni... viszont nem merevedés de olyan volt hogy átáztattam a nadrágom (alsó+rövidnadrág) és tenyérnyi folttal kellett felszállnom a buszra :D na az gázos volt :)

2011. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
Hej de perverz vagy...nincs munkád? Barátnőd?
2011. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
A vonaton ébredtem egyszer arra, hogy állt, mint az állat. Akkor pont nem volt senki látótávolságon belül, de a franc tudja hányan mászkálhattak össze-vissza amíg aludtam :D
2011. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!