Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már kínos merevedésed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kínos merevedésed?

Figyelt kérdés

Hogy egyértelmű legyen a kérdésem, állt-e már fel a f.szod olyankor, amikor nem illett volna? Pl munkahelyen, stb Nekem gyakran ennek az oldalnak az olvasása közben is és többnyire munkahelyemen olvasom. :D

Várom a válaszokat, lehetőleg korral!



2011. júl. 4. 10:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

na, egyszer suilban volt h vártunk órára...

én ültem a padon, de hát felállt..

a csaj kérdezi, h nem állnék-e fel? (mert a padon 4en ültünk és már több hely nem volt)

erre haverom: már áll... :))

ááhh.. :DD

2011. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
A vonatos nagyon nagy, köszi, h megosztottad. :D A többieknek is köszi! :)
2011. júl. 4. 12:00
 13/31 A kérdező kommentje:

Munkám van, párom azonban nincsen. :(


Középsuliban az egyik tanárnéni elég szexi volt és mikor kihívta az egyik srácot felelni, nehezen tudta leplezni hol járt az esze a kémia helyett (már mint a srácnak). :D

2011. júl. 4. 12:07
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Észrevette hogy áll a farka?

És, mit szólt?

:D

2011. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Úgy tett mint aki nem veszi észre és lefeleltette, végül kapott egy jó jegyet. :D
2011. júl. 4. 21:52
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt olyan hogy jöttem ki a Balatonból és állt a zászló elég látványosan kinyomta a rövidnadrág orrát!

De csak azért vállaltam be így kijönni, mert csajok űltek a parton!

:D

2011. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
98%
Jesus persze :D
2011. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%

Hát én lány vagyok, de van egy öcsém;

egyszer vendégségben voltunk pár napig, és az öcsémmel egy ágyban aludtunk (gyerekek lévéb, és csak így fértünk el). Az öcsém akkor volt 12 éves, és egy gatyóban aldudt. Az éjszaka során magömlése volt, és másnap az arcomba tolta a gyatyáját, hogy én kentem e rá ezt az izét a gatyájára, és ha igen, akkor miért kentem össze paradicsommal (azt hitte az állaga miatt, ho paradicsom). Hát képzelhetitek, hoogy hátra ugrottam... :D mondtam neki gyorsan, hogy nem tudom miez... :D

a másik ilyen alkalom egy orvosi váróban volt. Ott volt még anya és a kisebbik öcsém. A tesóim egymás mellett ültek, a 12 éves összegörnyedve, de hát nem tűnt fel különösebben, mert mindig ilyen. Egyszer csak a kisebbik öcsém odjött hozzám és anyához, majd mosolyogva odasúgta, hogy áll a tesó kukija, de ne mondjuk el, hogy elmondta, mert akkor mérges lesz a bátyus... :D

17/L

2011. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Én még középsuliban mentem ki felelni angol órán és hát meg kell jegyezni a tanárnő elég fiatalosan volt öltözve (miniszoknya, testszínű harisnya, mélyen kivágott felső) meg persze tavaszias idő volt. Aztán felelés közben elkalandoztam pechemre vékony rövidnadrág volt rajtam és Tanárnő egyből kiszúrta hogy állt a cerka :$

Utána angolul mondott vmit már én se értettem erre én Sorry Miss, I like you :$ :DDDD

Végül egy nagy nevetéssel zárult az egész felelés :D

2011. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb történeteket! Nagyon jók! :D
2011. dec. 19. 19:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!