Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos már nagyon régóta nincs barátnőm:(

Néha-néha próbálok ismerkedni,de sajnos elég kevés sikerrel.

Kezdem azt hinni h nekem már sosem lesz barátnőm,sem pedig boldog párkapcsolatom.

Úgy gondolom h talán akk talán lehetne ha lenne egy szép Bmw-m,Audi-m.Szerintem nekem ez lenne az egyetlen lehetőség,vagyis én kezdem ezt érezni.Am megjegyzem nem vagyok milliomoscsemete......

Szóval még igen sokat kell harcolnom egy ilyen autóért:)

Persze tudom most sokan azt írják majd h igen,de akk csak autó/pénz miatt lenne velem vki,de én sajnos már nem látok más kiutat ebből a helyzetből:(

Szerintem sosem tudna vki saját magam miatt szeretni,legalábbis én ezt érzem:(

Am 19 éves vagyok,sokan ezt írjátok majd h előttem az élet,meg ehhez hasonlókat,meg h nem maradtam le semmiről stb..

Én úgy érzem igenis sok mindenről lemaradtam,mert a baráti körömben ilyen idős korában mindenki túlvan legalább 3-4 lányon.

Nekem meg semmi:(

Légyszi segítsetek!

Köszönöm


2011. jún. 30. 00:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ááá az azért 21 évesen elég jó autó;)
2011. jún. 30. 00:54
 12/24 A kérdező kommentje:
Am köszi a válaszokat,nagyon rendesek vagytok:)
2011. jún. 30. 00:55
 13/24 A kérdező kommentje:
Am nem plazamacacicáknál próbálkozom,hanem teljesen átlagos lányoknál próbálkozgattam,de rájjötem h semmi értelme.:(
2011. jún. 30. 01:00
 14/24 A kérdező kommentje:
(rájöttem):D
2011. jún. 30. 01:01
 15/24 anonim válasza:

19 éves vagy már volt barátnőd is, akkor mi itt a probléma? Szerintem ott fent kéne rendbe tenni a dolgokat és akkor minden rendben lesz. De ha otthon ülsz, ne is nagyon várj csodát, járj szórakozni és legyél férfi. Na meg igen ,,normális" lányok között keresgélj. Biztos fogsz találni valakit, még fiatal is vagy, nem is késtél le semmiről, de ha otthon ülsz és ezen a stresszelsz attól még nem lesz jobb. Ha meg megtetszik valaki oda kell menni hozzá, nem csak távolról nézni és várni amíg a sült galamb berepül a szádba. Attól meg, hogy nincs BMW-d vagy Audid még nem vagy kevesebb, meg mit ér egy olyan barátnő aki csak a pénzed miatt van veled?

Sok sikert!

2011. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Szia

Írj privátba, elmondom, hogy mi a megoldás és mi a baj.

Hidd el ha megtudod neked is utána nyilvánvaló lesz.

2011. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem te a kocsitól várod a nagyobb önbizalmat.Pedig az nem old meg semmit (szerintem).Várj türelemmel,nem szabad rágörcsölni. :) 17/L
2011. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok lány,és még egy barátom sem volt.És nap mint nap foglalkoztat a kérdés,hogy lesz e..mivel minden barátnőmenek már volt legalább 1 tartós kapcsolata.Félek,de ez van.Ja és különben ha lenne egy márkás kocsid,de nincs önbizalmad,akkor hiába az egész.
2011. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Loller ***** válasza:

Rövid választ adok hisz pontos segítséget nem tudok adni :)

A pénz sajnos nem boldogít, persze jó ha van!:D - Ne a pénzedért szeressen egy lány...

Próbálj valaki olyat találni aki aranyos és szép is, nem egy elkényeztetett p*csa, és nem csak a külsődért szeret, hanem a belsődért is.


Egy kapcsolat 2 főkapocsa a testi és a lelki kapcsolat. Az egyik hiányában a kapcsolat úgymond " halálra van ítélve " - Lehet enélkül is élni, és vannak így is boldog párok. De csak úgy teljes igazán egy kapcsolat ha meg van mind a két kapocs. Szerintem...


El kell járni szórakozni. Disco; Koncert; Pubok; vagy sétálni kint valamerre. megpróbálni ismerkedni. Vagy használni a modern tudomány vívmányait: chat ; msn ... :)

De ne távkapcsolatra építs. Az nehéz és sok bonyodalmat szül.

2011. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Szívesen írnék privit,de sajnos nem szeretném kiadni a privát e-mail címemet senkinek sem,de megadhatok egy másik,nem privát címemet: z5738@freemail.hu

Köszi ha írsz:D

2011. júl. 1. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!