Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lehet bírni egy életen át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet bírni egy életen át "kapcsolat" nélkül?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem TÉNYLEG semmi. Soha, senkivel. Nemhogy szüzen. Még egy csók se.

Meg mondjuk 18-20 évesen már elég nagy rá az esély, hogy nem fog összejönni, és hát kínos is...


2011. jún. 26. 00:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hagyd má' a csodába az egész ügyet. Koncentrálj másra az életben. Nézz már körül a környezetedben, hogy hány boldog házas - párkapcsolatban lévő embert látsz? Mindenkieljátsza a "boldogságot" de a színfalak mögött egymást teszik tönkre. Egy nagy vetítőgép áldozata vagy! Ha tudnád a valóságot, nem éreznéd magad szerencsétlennek.
2011. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom,. hogy ebben a pillanatban, amikor itt szomorkodsz, közben több tízezer nő és férfi cserélne veled, mert szabad vagy és azt kezdhetsz az életeddel, ami jólesik. Mi lenne, ha szomorkodás helyett fognád magad és egy jót sétálnál, bicikliznél, olvasgatnál ma délután és örülnél, hogy nem basztat senki?
2011. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ki lehet,csak nem érdemes.
2012. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!