Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lehet bírni egy életen át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet bírni egy életen át "kapcsolat" nélkül?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem TÉNYLEG semmi. Soha, senkivel. Nemhogy szüzen. Még egy csók se.

Meg mondjuk 18-20 évesen már elég nagy rá az esély, hogy nem fog összejönni, és hát kínos is...


2011. jún. 26. 00:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Előző, sztem itt többen is tudnak igazolni. Attól h ti nők nem valljátok be, h egyikőtöknek se kell csúnya férfi a belsőtől függetlenül, attól még így van.
2011. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Biztosan tudnak igazolni, de eddig akarhanyszor reflektaltam a te beteges kepzeletedire, valahogy mindig mellettem allt a tobbseg. Erthetetlen...
2011. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mert ti nők tagadjátok ezt, a normálisan kinéző férfiak pedig nem veszik észre. A csúnya férfiak viszont tudják, h igazam van.
2011. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Jobb mint fizetésed felét gyerektartásra utalni, és egy házisárkánnyal perelni egy életen át. Visszasírnád te még a "szabad" éveket. Értékeld amid van és ne mindig az után sírj ami nincs.
2011. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Neked pszichologusra van szukseged. Egyebkent igy tenyleg egyedul fogsz meghalni, amint teheted kezeltesd magad! Kerdezo, bocsi, hogy eltertunk a tematol!
2011. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, h ha látnál (élőben, nem képen), és nem tudnál rólam semmit, mit gondolnál rólam. Biztos h te is azonnal eldöntenéd, h esélytelen vagyok. Egyébként tényleg bocsi az offért :)
2011. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Tuti, te vagy a vilag legrondabb embere, ezt igy latatlanba is megallapitom, mert mikor te irsz mindig lefagy a gepem...de ne bankodj, guiness rekordra meg van eselyed. Remelem erted a fricskat. Ugye azert te se hiszed el amiket irsz? Normalis, ismetlem, normalis lany nem a kulsosegre vagy a penzre hajt, hanem a kiegyensulyozott, parkapcsolatra, ami nem johet letre, ha ilyen alapokon nyugszik. Te pedig ha igy kozelitesz egy lanyhoz, nulla onbizalommal, nem a kulsod miatt nem allnak szoba veled, hanem, mert messzirol kiszurni az ilyen sracokat. Nem tekinthetok ferfiaknak, behuzott vallakkal, szo nelkul a sarokban ulve. Egyebkent az onbizalom a kulsodre is kihat, igenytelen leszel, higszen ugyis mindegy. Az igenytelenseget pedig vegkepp senki nem szereti.
2011. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem ismersz, honnan tudnád h ez a baj? Egyébként nem ez. Régen volt önbizalmam, azt hittem h nekem is van esélyem a lányoknál, és mégse tetszettem akkor se senkinek, pedig normális lányoknál próbálkoztam. Pont az állandó kudarcok vették el az önbizalmamat is. Úgyhogy ne bizonygasd, h nem a külső számít, mert az számít mindnyájatoknak, ezt sztem a lelked mélyén te is tudod.
2011. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Te tenyleg psziciatriai eset vagy...
2011. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Miért is?
2011. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!