Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem? (túl rövid az anyád)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? (túl rövid az anyád)

Figyelt kérdés
ha van egy fiú akit eléggé ismerek ahhoz hogy (ne csak) kedveljem, egész nap ő jár a fejemben, és amikor beszélünk akkor olyan mintha az összes lyuk a szívemben amik a problémáim miatt voltak egyszer csak nem fájnának többé és megtöltődnének szeretettel?:D
2011. jún. 17. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Juli Te vagy az? Én is szeretlek téged! Házasodjunk össze és legyen sok gyerekünk!

Béla

2011. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
haha nem:D de köszönöm a választ:D
2011. jún. 17. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit aggódtam, hátha beletrafálok a nevekbe :)

Béla (aki valójában András... vagy Péter, esetleg Ádám)

2011. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez kémia!
2011. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kémia?:D azt utálom! akkor szerelem nem lehet sajnos:(
2011. jún. 17. 20:03
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

A szerelem érzését sokféleképpen lehet jellemezni.

Pl. ha zavarban vagytok egymás előtt, kiugrik a szived a helyéről, ill. a gyomrodban érzed, vagy a torkodban. Bénázol előtte, vagy ő előtted. Nem birod kiverni a fejedből, sokat gondolsz rá, hiányzik neked.....szinte iszod minden szavát, mindegy miről beszél stb....

Szerintem ez a szerelem..

2011. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
tuti hogy szerelem én is akkor vagyok szerelmes ha egész nap ő jár a fejemben ja és ez nem kémia fujj xD
2011. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
haha kösz a választ:D
2011. jún. 20. 18:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez szerelem!
2011. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ez lehet szerelem de a gyengébbek kedvéért a szerelem=kémia... mivel valaki felé a vonzódásunkat(szerelmünket) hormonok irányítják a hormonok pedig kémiai anyagok és kémiai folyamatokat indítanak el a testünkben ezért az egész kémia;)
2011. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!