Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hat egy férfira egy női vallomás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat egy férfira egy női vallomás?

Figyelt kérdés

Van egy fiatal férfi, kb 2 hónapja sokat beszélünk telefonon, de mindig munkaügyben hív. Egyre gyakrabban, gyakorlatilag napi szinten, sőt napi 2-4 alkalommal.


Nagyon szenvedek, mert kedvelem, egyre jobban, és kínoz, mikor este 22 -kor rámcsörög. Szívem szerint elmondanám neki, de nem biztos, hogy jó ötlet.


A gond az, hogy van egy 6 éves kapcsolatom. Nme tudom mi tévő legyek. A párom tud a srácról, ő gyanakszik rá. A srác nem tud arról, hogy van párom. Soha nem kérdezte, én nem mondtam.


Azt hiszem beleszerettem, de ezt nem hinné el nekem, mivel pár hónapja ismerem, nem is olyan alaposan,és 2 hónapja beszélgetünk intenzíven.


Mit tegyek? Valljak neki? De ha nem teszem, folyton hív, még jobban megkedvelem és szenvedek.


Összezavarodtak az érzéseim.


Hatna rá, átgondolná, ha elmondanám, hogy kedvelem? Nem tudom, hogy van-e párja, ő sem beszél róla.


2011. jún. 16. 21:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szerintem flörtölj a sráccal, lehet legbelül te is érzed hogy jobban illik hozzád mint egy 36 éves... Neki is tetszel ha hívogat.
2011. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
vmelyik este te is hivd fel hasonlo okkal mint amivel ö szokott :D
2011. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz a megcsalás határát meghúzni. Ha elmegyek áruló vagyok.


Igazából ha egy jelet adna nekem, valami konkrétabbat, akkor mernék lépni. Egy csók már elég jel lenne, hogy szakítsak, így félek. Tudom nem szép, de ez van. De folyton ugyanazzal hív miliószor. Megőrülök tőle. Így nem bírom már sokáig. Kínoz a jelenléte is. Semmit sem akarok jobban, mint az ajkát érinteni.

2011. jún. 16. 21:56
 14/24 anonim ***** válasza:
ne nyavajogj, hanem lépj, ha ennyire odavagy
2011. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

14 év nem durva. Hosszú lenne elmagyarázni.


Hívjam fel? Keressük mi egymást. Én általában sms-t írok neki, de néha hívom is. Pl nem vettem észre a hívását, visszahívom, ezen túl vagyunk. Napi szinten tartjuk telón a kapcsolatot, ritka, hogy 3-4 napig nem keres.


Nem tudom, hogy ő mit gondol rólam, kedvel-e, de néha már nevetséges volt, amikor 3 órán belül 4-szer hívott fel ugyanazzal a dologgal. :)

2011. jún. 16. 22:02
 16/24 anonim ***** válasza:

Nyilván bejössz neki, de mivel nem mersz lépni valószínűleg azt gondolja szórakozol vele, vagy nem is akarod a dolgot.

Nyíltan "nevetségessé" tette magát azzal, hogy nyilvánvalóan hülyeségek miatt irogat. Most neked Kell lépni és kifejezni az érdeklődésed, aztán minden megy majd magától.

2011. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Lépjek, mert ő már lépett?


De mit lehet erre lépni, ami elég, de nem sok? Nem akarom, hogy elmenjen a mulasztásom miatt, de azt sem akarom, hogy megrémüljön.


Hogyan adjak neki egy kis pluszt, hogy érezze szabad a pálya? És a másik dolog. A páromról ne szóljak? Mi lesz, ha megtudja? Na akkor fogja azt hinni, hogy szórakozok, pedig csak agyalok.

2011. jún. 16. 22:11
 18/24 A kérdező kommentje:

Igazából ahhoz lenne kedvem, hogy eljöjjön velem pl. egy parkba, üljünk le beszélgetni. És beszéljük meg, mit érez, érez-e valamit, én mit érzek és hogy hogyan lenne jó?



Én nem éreztem a tetteit, a szavait jelnek, ugyanis semmi olyat nem mondott, nem terelte arra a szót..

Akkor nem tudhatom, mit érez.

2011. jún. 16. 22:15
 19/24 anonim ***** válasza:
Válts telefonszámot.
2011. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nyilván bejössz neki, ha ilyen sokszor hív. Személyesen szoktál vele találkozni? Ha igen, hívd el egyszer kávézni, ha nem, akkor hívd fel telefonon, hogy találkozzatok valahol, mondd azt, hogy munka ügy. Aztán kertelés nélkül mondd el neki hogy érzel, mondd el, hogy van párod (ne hazudj!). Ha kölcsönös, akkor megy majd minden magától. 22 éves vagy, és 6 éve van párod!! Tényleg egy emberrel akarod leélni az életed, és soha többé nem élni át a beteljesedett szerelmet? Az a legjobb dolog a világon. Egyszer élsz, merj kockáztatni, és ha mégsem jön össze, akkor választhatsz még több milló másikból.
2011. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!