Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hat egy férfira egy női vallomás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat egy férfira egy női vallomás?

Figyelt kérdés

Van egy fiatal férfi, kb 2 hónapja sokat beszélünk telefonon, de mindig munkaügyben hív. Egyre gyakrabban, gyakorlatilag napi szinten, sőt napi 2-4 alkalommal.


Nagyon szenvedek, mert kedvelem, egyre jobban, és kínoz, mikor este 22 -kor rámcsörög. Szívem szerint elmondanám neki, de nem biztos, hogy jó ötlet.


A gond az, hogy van egy 6 éves kapcsolatom. Nme tudom mi tévő legyek. A párom tud a srácról, ő gyanakszik rá. A srác nem tud arról, hogy van párom. Soha nem kérdezte, én nem mondtam.


Azt hiszem beleszerettem, de ezt nem hinné el nekem, mivel pár hónapja ismerem, nem is olyan alaposan,és 2 hónapja beszélgetünk intenzíven.


Mit tegyek? Valljak neki? De ha nem teszem, folyton hív, még jobban megkedvelem és szenvedek.


Összezavarodtak az érzéseim.


Hatna rá, átgondolná, ha elmondanám, hogy kedvelem? Nem tudom, hogy van-e párja, ő sem beszél róla.


2011. jún. 16. 21:32
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Szerintem és a párom szerint is kedvel engem. De hogyan kérdezzem meg tőle, nem kérdezhetem meg, hogy kedvelek ja bocs kölcsönös-e?


Nem voltam még ilyen szituban nagyon kellemetlen.

2011. jún. 16. 21:35
 2/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hány éves a srác, hány éves a párod? Ezek fontosak elnnének hogy megadjam a választ.
2011. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy lényeges adat, de megadom:


Én - 22

Srác -29

Párom- 36

2011. jún. 16. 21:39
 4/24 anonim ***** válasza:
már bocs h ilyet mondok, de valoszínüleg jol meg vagy 6éve a pároddal és most ez az ujdonság tetszik neked, egy kiugrási lehetöség.. gondold meg, mérlegelj. ha belevágsz az ujba akkor elveszíted a biztosat (késöbb bánhatod), viszont az uj meg nem is biztos.. mindenesetre, ha zavarba hoz, vagy már feltűnö a sok hivás egy rákérdezés nem árt. ha nem is az lesz a válasz amire számitasz akkor sincs gond, hisz ott a párod, ha meg mégis, akkor lehet egy uj kaland.. én biztos rákérdeznék, vagy probára tenném valahogy :D
2011. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nekem valóban fontos a válaszotok, mert nem tapasztaltam még ilyet a 6 év alatt. Senki nem tudott megingatni, azt hittem velem nem eshet meg. Tévedtem. :(


Félek az érzéseimet elmondani a srácnak, mert nő vagyok, nem tudom, mit gondolna rólam ezek után. A másik dolog, félek a 6 évet eldobni lehet a semmiért. Nem szerelemből szeretem már a párom, csupán emberi szeretetből, mondhatni megszokás.

2011. jún. 16. 21:41
 6/24 anonim ***** válasza:
hm.. szerintem a legjobb taktika a pasikkal ha nem adod ki magad az elején érzelmileg, egyszerüen bepánikolnak töle.. ha tetszik neki, ha nem
2011. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem kaland, hiszen a 6 év alatt, soha nem ingtam meg.


Én tudom, hogy most mi a baj. Mindig arra vágytam, hogy intelligens, érett, szerethető párom legyen. Korábban ezt a tőlem idősebb páromban találtam meg. Most fiatalon jön velem szembe. Hat rám a mosolyával, a hangjával, ahogy néz. Elérte, hogy pár nap múlva munkahelyen kívül találkozzunk, de persze munkára hivatkozott. Mit tegyek? Ha nem megyek el, bánni fogom. Ha elmegyek, sutyiban kell tennem, a párom megőrül, ha megtudja. Furdall a lelkiismeretem, de szívem szerint elmennék.

2011. jún. 16. 21:47
 8/24 anonim ***** válasza:

MENJ!!!!! =D

(a kalandot az ujra értettem.. )

2011. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ne adjam ki magam? De meddig játsza még velem ezt? Nem mond semmit, de érzem, hogy okkal hív.


A hülye sem veszi már be, hogy 22-kor is fontos a munka.

Mit tegyek?

2011. jún. 16. 21:49
 10/24 anonim ***** válasza:
16 vs 30?XD az kemény:D
2011. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!