Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bókok, szerelmi vallomás. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bókok, szerelmi vallomás. De csak neten keresztül?

Figyelt kérdés
pár hónapja alakulóban voltam egy sráccal, de sok minden zavart benne, ezért úgy döntöttem, hogy inkább mégsem jövök össze vele... az is elég gáz volt, hogy élőben nem mert bókolni, de facen meg msnen annyit mondogatta, hogy szép vagyok, meg ilyenek, és szerelmet is vallott... (nem emiatt lett vége) erről ti mit gondoltok? sztem gáz... egy pasi legyen bátor, és merjen szemtől szembe bókolni egy lánynak! veletek már volt ilyen? 16/L
2011. júl. 13. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hát van benne valami...am nincs kedved ismerkedni?

18f

2011. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hol laksz?:)
2011. júl. 13. 20:50
 3/14 anonim ***** válasza:

fejér megye :)


gondolom te pest?:D

2011. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem, de messze laksz sajnos... meg pasizni most amúgysem nagyon szeretnék, ne haragudj :)
2011. júl. 13. 20:53
 5/14 anonim ***** válasza:
akkor szabolcsban laksz:D
2011. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én lakom szabolcsban F :D
2011. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem, de ne offoljatok :D
2011. júl. 13. 21:08
 8/14 anonim válasza:

Volt már ilyen velem is.. és igen, elég gáz, egy pasi ne legyen nyuszi, és ne csak msnen meg fb-on legyen merész :D

16/L

2011. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gáz vagy sem, de az miért baj ha valaki ismerkedik? Honnan tudod, hogy nem itt vagy ott találod meg? Jó az tényleg rossz, ha már facebookon aktív, de a valóságban meg nulla. Csak hogy attól még lehet neten is megismerni valakit. Szerintem bármikor bárhol jöhet az igazi:D Na de van egy másik hasznos válaszom! Észre vettem valamit az ismerkedésekben. Vannak azok a típusok akik szerelemet vallanak akár rövid időn belül akár neten keresztül akár élőben. Akik életük párját találták meg:) na mit gondolsz milyen lányokra mondják? Mindjárt leírom. És vannak azok akik kijelentik azt, hogy leszeretnének vele feküdni és nem szerelmet vallanak. Na szerinted ezt milyen lányoknak mondják? A szép lányok állandóan szerelmi vallomást fognak kapni:D A nem szép lányok illetve csúnya lányok (nem szeretem ezt a szó:P) meg ajánlatokat!! Ez van nálad is nagyából:) Azért vall szerelmet, mert a csinos lányok kategóriába esel beleXD Viszont azért még lehet szerelmet vallani neked csak így nagyon, de nagyon nehéz:/ Mesélték nekem lányok, hogy állandóan csak a szexre hajtanak és olyanok is akik meg csak szerelmet vallotak. És észre vettem ezt a különbséget (csúnya vs. szépség).
2011. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó, nem a neten ismertem meg a srácot... közös haverunk van és úgy... randiztunk is egy párszor, de a randin csak dumáltunk a saját életünkről, neten meg bókolt...
2011. júl. 13. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!