Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bókok, szerelmi vallomás. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bókok, szerelmi vallomás. De csak neten keresztül?

Figyelt kérdés
pár hónapja alakulóban voltam egy sráccal, de sok minden zavart benne, ezért úgy döntöttem, hogy inkább mégsem jövök össze vele... az is elég gáz volt, hogy élőben nem mert bókolni, de facen meg msnen annyit mondogatta, hogy szép vagyok, meg ilyenek, és szerelmet is vallott... (nem emiatt lett vége) erről ti mit gondoltok? sztem gáz... egy pasi legyen bátor, és merjen szemtől szembe bókolni egy lánynak! veletek már volt ilyen? 16/L
2011. júl. 13. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg félénk. Ez nagy baj? Ez nem gáz. Sok ember félénk típus emiatt ne nézd le. Amúgy mi zavart benne illetve mi voltak azok?
2011. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
félénk... egyik barátnőm pasija is az, mégis meri mondani a szemébe, hogy de csinos ma, stb... az volt a baj, hogy amilyen ő, a stílusa, a csajozási technikája, az nekem nem tetszik, és amikor ezt megtudta a haveromtól, rögtön elkezdett máshogy viselkedni, nem adta önmagát... és túl kisfiús hozzám képest...
2011. júl. 13. 21:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenki más és a barátnőd pasija is más. Értem, hogy hova akarsz kilyukadni, de akkor is lehet félénk. Nem ott a gond. Szerintem ott a gond, hogy nem tudja hogy kezelje a helyzetett. Ahogy írtad még gyerek. Ne nézd le ezért. Nem azt mondom, hogy feltétlen járj vele csak ő nem tudja kezelni a helyzetett. Vagy segítesz neki ebben és rájön vagy sem.
2011. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
már régi ügy, haverok vagyunk :)
2011. júl. 13. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!