Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Msn-en szerelmi vallomás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn-en szerelmi vallomás?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe nagyon szerelmes vagyok. Már ismerjük egymást egy ideje, majdnem össze is jöttünk egyszer, de nem voltam olyan lelkiállapotban akkor (hosszú lenne...)

Szerintem megbántottam vele, mert eléggé odavolt értem. Mostanában egyre jobban kínoz ez a dolog, már aludni sem bírok, mert folyamatosan erre gondolok. Már egyszer bocsánatot kértem tőle, megértette akkor, de félek ő nem akar már semmit tőlem, mert utánam úgymond volt két kapcsolata is.

Viszont én ezt már nem bírom tovább... nem merek tőle találkozót kérni, mert félek, rájönne és nemet mondana. Az msn tűnik a legjobb megoldásnak. De nem ciki ez? Hogy ott írom meg neki hogy SZERETEM és őrülten hiányzik és megbántam az akkori döntésemet?


Légyszi segítsetek nekem!


2010. ápr. 10. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gáz.Nem csak az msn,hanem,h egy csaj vallja be,h szereti.

Mive már ismeritek egymást,így azért egy talit kezdeményezhetsz,meg egyértelműen jelezheted,h már tovább gondoltad a dolgot,de hagyd,h ő mondja ki a végső szót.

2010. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg személyesen, tudom hogy nehéz, de msn en nem annyira jó megoldás, mert nincs meg a "hangulata" a pillanatnak mellesleg szurkolok és írd ki a sikerrel jársz
2010. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké, de hogy hívjam el valahova? Mondjuk így is úgy is nagyon átlátszó lesz...
2010. ápr. 10. 22:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is msn en ismerkedtem meg a barátnőmmel, igaz ez mellett minden reggel kisérgettem a suliba(ez kb 60 db késéssel járt az én sulimbol:P), azért msnen , mert élő szóba megközelíthetetlen volt, simán egy fél szót se nyögtem ki, el lettem küldve -.-'

Egy alkalommal rákérdeztem a járásra, úgyszint elküldött, meg még párszor felhoztam a kapcsolat témát, mind szóba, mind msnen, de annyiszor elkülödtt, hogy én már a végleges dobásra készítgettem fel magam, mikor egyszer ő kérdeztem meg msn en, hogy nem lehetne-e, hogy mégis csak járjunk:)

Na ez a Pál-fordulat, azóta 2.5 éve vagyunk együtt.

2010. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Msn? Manapság már nincs bátorsága senkinek személyesen színt vallani?
2010. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Személyesen lenne jó elmondani neki, mert msn-en nem látod a reakcióját.

Egyébként,ha utánad már 2 kapcsolata is volt, nem érinthette valami mélyen, hogy nemet mondtál neki.


MSN-en NE. Semmi képpen sem. Legfeljebb próbálj rá célozni, amikor legközelebb beszéltek.Hozd fel a témát, hogy mi lenne, ha Ti együtt. De amíg nem vagy biztos abban, hogy még mindig járna veled, addig konkrétan ne vallj szerelmet.


sok sikert :)

2010. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sms-ben jobb lenne!!!
2010. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok msot a héten akarom elmondani neki, de élőbe nem merem, msn a terv, de csak cammal h lássam a reakcióját :] szerintetek úgy milyen? :O:D
2010. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bátorságom lenne, meg is beszéltünk egy találkozót... ami sajnos nem jött össze, rajtunk kívülálló okok miatt. DE most már sztem nem lesz türelmem és megírom neki így... meg nem tudom mennyi időm lesz még, esetleg becsajozik stb...
2010. ápr. 16. 16:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akar téged, akkor magasról leszarhatod hogy átlátszó-e elhívni valahová, mert igent fog mondani. Ha pedig nem kellesz neki, akkor meg úgy is mindegy hogy átlátszó-e, mert nemet fog mondani. Ne csaj fejjel gondolkodj, hanem az ő fejével, mert a kettő azért teljesen máshogy működik, más dolgokon alapszik. Az msn pedig a világ legszarabb megoldása, akkor nekem még akkor is elmenne a kedvem egy csajtól, ha alapból simán járnék vele, ha msnen közölné velem hogy mit akar. Valami jó, hangulatos helyre hívd, mint pl egy cukrászda, vagy a park, szal ne olyanra mint a sikátorban a konténer mögötti rész, ha érted a célzást. Amúgy meg, ha eddig nem kezdeményezett, már nem is fog, mert ez annak a jele, hogy nem kellesz neki, bár ez csak az én véleményem. A lényeg, hogy msnen meg se forduljon a fejedben, cammal sem.
2010. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!